Mam duży problem z nieśmiałością i niską samooceną, problemy w relacjach z innymi ludźmi. Jeśli rozm

5 odpowiedzi
Mam duży problem z nieśmiałością i niską samooceną, problemy w relacjach z innymi ludźmi. Jeśli rozmawiam z kimś sam na sam to jeszcze jestem w stanie coś powiedzieć ale i tak się wstydzę, a w grupie to już w ogóle wstydzę się, boje się odezwać i nic wtedy nie mowie. Nie umiem również rozmawiać z kobietami, bardzo wstydzę się rozmawiać z kobietami, stresuje się bardzo, denerwuje, nie wiem co mówić itd. Mam 29 lat, jestem z podkarpacia i szukam specjalisty z Rzeszowa, do którego mógłbym się umówić na wizytę, który byłby w stanie mi pomóc i porozmawiać o tych problemach. Proszę o pomoc.
Serdecznie polecam psychoterapeutów z zespołu ITEG -szczegóły na gestalt-iteg.pl. Powodzenia

Dzień dobry Panu. Objawy, które Pan opisuje mogą świadczyć o fobii społecznej, a więc zaburzeniu nerwicowym polegającego na odczuwaniu nie uzasadnionego, intensywnego lęku przed kontaktem z innym człowiekiem, oraz oceną ze strony rozmówcy, lub tym bardziej grupy ludzi. Owa fobia znacząco utrudnia swobodne funkcjonowanie w społeczeństwie, oraz często jest mylona z nieśmiałością. Zapraszam do swojego gabinetu, wspólnie poszukamy rozwiązań, ćwiczeń, które zwiększa szansę na powrót do swobodnego życia wśród ludzi.

Pozdrawiam
Psycholog
Adrian Szafrański
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta) - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Z całą pewnością spotkanie z psychologiem rozjaśni Panu mechanizmy i schematy w których jest Pan uwikłany.
W mojej opinii, bez osobistej rozmowy i analizy Pana sytuacji, trudno rozstrzygać jaki charakter mają opisane przez Pana trudności. W zależności od ich rodzaju pomocna może okazać się zarówno terapia, trening, jak i coaching. Warto porozmawiać na ten temat z psychologiem. Zapraszam na spotkanie ze mną za pośrednictwem Skype.
Szanowny Panie. W mojej ocenie cierpi Pan na zaburzenia lękowe. Cierpi Pan na fobie społeczne. Warto jest też zmienić Pana sposób widzenia siebie. Niskie samopoczucie jest niewątpliwie bardzo destrukcyjne w Pana życiu. Myślę, że może pomóc Pany psychoterapia poznawczo - behawioralna lub coaching. Zapraszam do kontaktu na Skype. Z uszanowaniem. Wojciech Kopytek.
Sugeruję wizytę: Psychoterapia poznawczo - behawioralna na skype 50 min. - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.