Mam ból w lewym barku, ramieniu-mniej więcej w połowie ramienia między barkiem a łokciem, problem z
1
odpowiedzi
Mam ból w lewym barku, ramieniu-mniej więcej w połowie ramienia między barkiem a łokciem, problem z rotacja ręki na zewnątrz. Przez jakiś czas utrzymywała się opuchlizna ramienia. Żadne leki i rehabilitacja nie pomaga a wręcz pogłębia ból. Proszę o poradę
Badanie pacjenta + usg na początek - dalsze postępowanie w zależności od wyników powyższych badań.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dlaczego podczas dodatkowego stresu, a szczególnie dystresu jeszcze bardziej nasilają się objawy już bardzo uporczywego częstomoczu (zaburzenia depresyjne i lękowe, nerwicowe)?
- Czy zaburzenia osobowości mogą wynikać z zaburzeń lękowych lub depresyjnych? (m. in. OCPD z OCD)
- Chiałabym powiekszyc piersi, 4 lata temu mialam wycinanego pieprzyka ktory znajdowal sie na srodku klatki piersiowej. W tym momencie znajduje sie tam tylko blada blizna. Wyniki byly dobre, nie wykryto nic niepokojacego . Czy blizna jest przeciwwskazaniem do operacji? Dziekuje.
- W marcu mialam robione usg ktore wykazalo dwa miesniaki 4cm i 10cm,wczesniej mialam robione usg pol roku wczesniej czyli we wrzesniu ktore nic nie wykazalo,czy jest mozliwe zeby misniak urosl w pol roku do takich rozmiarow?mamy teraz listopad,mam umowiona wizyte u lekarza z powodu bolow jakie…
- Wieczorami temperatura mam już od miesiąca 37, 3 po godzinie 22 spada do normy, po czym znowu po 16 stopniowo rośnie. Bez kaszlu, bez utraty zapachu, bez trudności w oddychaniu. Nikt wokół mnie nie zachorował na nic, chociaż komunikowałam się z wieloma osobami. Czy to może być koronawirus, czy…
- Od paru lat leczyłam się na boreliozę.W ubr.lekarz z poradni chorób zakaźnych,mimo pozytywnego wyniku,stwierdził,że już nie mam.Teraz,po ponad roku zrobiłam ponowne badania IgG-26,4,IgM-72,5 i wykazały pozyrywne wyniki.Przez m-c brałam doxycyklinę.Minęły 2 tygodnie od zakończenia.Kiedy mogę…
- Mam problem z atakami paniki oraz lękiem społecznym. Jestem w trakcie terapii poznawczo-behawioralnej. Chciałabym wspomóc się małymi dawkami olejku CBD. Czy stosowanie olejku jest bezpieczne podczas gdy zażywam lek na niedoczynnosc tarczycy Letrox 75/2 oraz tabletki antykoncepcyjne Naraya?
- Moja mama miała nadciśnienie 170/101 .Dostala nowe leki Telmisartan/hydrochlorothiazide oraz Nedal. Źle się czuje jest osłabiona,ma zawroty głowy i zamazany obraz widzenia . Teraz ciśnienie ma 130/88 czy te źle samopoczucie może być od leków.? Prosze o odpowiedź.
- Witam serdecznie, czy seks stosowany także jako "uspokojenie" na stany dysforyczne w depresji i nerwicach jest jednym z ekspresji ich objawów, a być może jakby "useksualizowaniem" potrzeby nieseksualnej?
- Jakis czas temu znalazlam u mojego 6 letniego dziecka na glowie pod wlosami znalazlam dziwne przebarwienie, pieprzy( jakaś zmiane barwnikowa) ma okolo 5mm i taki brazowy kolor. Co mam z tym zrobic? Troche sie martwie... Czy takie zmiany sie usuwa? Jak to wyglada?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.