Mam anginę i został mi przypisany antybiotyk - Augmentin. Czy mogę przyjmować go jednocześnie z syro
1
odpowiedzi
Mam anginę i został mi przypisany antybiotyk - Augmentin. Czy mogę przyjmować go jednocześnie z syropem z cebuli, który zawiera do 10% (m/m) etanolu?
Tak
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Dzień dobry, Czy zabieg o-shot lub g-shot moze być pomocny przy anorgazmii? Będe wdzięczna za odpowiedź, Pozdrawiam
- 5 miesięczny niemowlak ma zaczerwiona brodę prawdopodobnie od dużej ilości sliny. Od kilku dni stosujemy puder płynny na noc a rano krem eloderm cica dodatkowo 2 razy dziennie po 8 kropel fenistilu. Czy to dobre połączenie czy możliwe że pomoże?
- Mój wynik badania Borrelia burgdorferii IgG to 276 AU/ml, IgM 2,1. Ugryzienie kleszcza 5 lat temu. Narzekam na bóle stawów. Czy od razu antybiotyk czy najpierw test Western Blot? Lekarz przepisał Doksycyklinę na 30 dni.
- Mój członek jest zbyt Mieki aby wejść do pochwy. Na początku sztywny, a później mięknie i jest problem utrzymania go w pochwie. Proszę o poradę.
- Jakiś problem z oczami mam od około miesiąca — nie pamiętam dokładnie kiedy i jak to przebiegało, czy nagle, czy stopniowo. Zaczęłam postrzegać kolory bardzo jasno, jakby wszystko było prześwietlone, szczególnie gdy byłam na dworze. To jest strasznie nienaturalne. Wcześniej nigdy tak się nie…
- Czy moge, jako alergik, mieć alergie na histamine? Jak mam poprosic alergologa o weryfikacje tego? Biorę rupatadyne całorocznie i nie byłam na razie odczulana z wielu różnych powodów. Boje sie że gdy wejde do gabinetu i się o to zapytam, zostane wyśmiana bo o tym sie dużo nie mówi.
- Proszę o interpretację wyników badań. Martwi mnie cholesterol oraz podwyższone monocyty. Mężczyzna 38 lat, zdrowy, bez chorób przewlekłych, wzrost 179cm, waga 77kg. Ruch umiarkowany, praca częściowo przy komputerze, częściowo na budowie w ruchu (ale nie praca fizyczna). Nie palący. Cholesterol…
- Dzień dobry. Jakie kroki powinnam podjąć w próbie walki z skutkami traumy? Od pewnego ciężkiego przeżycia cały czas czuję się znerwicowana, na skraju emocjonalnym. Ciągle zmieniają mi się emocje, w jednej minucie mogę być najszczęśliwszą osobą na świecie a w drugiej albo bardzo zła na najmniejszą…
- Dobry wieczór Mój tata ma od 7 lat ma tracheostomie. Niestety teraz coraz ma coraz więcej wydzieliny, mamy ssak ale on praktycznie musiałby być odsysany co chwila. Juz nie wiem jak sobie z tym poradzić i jak mu pomóc. Bardzo proszę o podpowiedzi, wskazówki, może jakiś syrop? Bede wdzieczna…
- Dwa tygodnie po miesiącze dostałam lekkiego krwawienia, które trwa już 6dni. Nie mam żadnych bóli krwawienie nie jest obfite. Dodam że mam ostanie sporo stresu związanego z sytuacja życiowa. Do lekarza bede mogła pójść dopiero za 3tyg. Czy to może być powód do obaw i szukac lekarza na cito ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.