Mam 49 lat jestem kobietą, od listopada mam problem z refluksem - zrobiona była gastroskopia, która

1 odpowiedzi
Mam 49 lat jestem kobietą, od listopada mam problem z refluksem - zrobiona była gastroskopia, która wykazała znaczne zazólcenie żołądka. dwa tygodnie temu zaczeły się u mnie biegunki, trwają do dziś. Tydzień temu zaczęły się nasilać mimo antybiotyku. teraz od tygodnia jestem w szpitalu - miałam ponownie zrobioną gastroskopie, która wykazała to samo co wcześniejsza, badania krwi i kału które nie wykazały obceności bakterii, podwyższone crp, przedwczoraj miałam zrobioną kolonoskopię z pobraniem wycinków. wczoraj czułam się już lepiej - najwidoczniej antybiokyk zadziałał, lekarze stwierdzili zapalenie jelita. lecz niestety dzisiaj biegunka wrocila. bardzo proszę o pomoc, czy tak powinno byc? czy powinny zostac zrobione jeszcze jakies badania?
Dzień dobry. Niestety,Pani informacje są zbyt skąpe i nieprecyzyjne. Zażółcenie żołądka, tzn. żółć w żołądku, czy zapalenie żółciowe żołądka? Jeśli tak, to być może leki poprawiające dystrybucję zółci mogłyby przynieść korzystny efekt. Proszę porozmawiać z lekarzem, w końcu jest Pani w szpitalu. Pozdrawiam