Mam 47 lat od trzech biore olaire zawsze wszystko bylo ok a teraz przez dwa ostatnie miesiace mialam lekkie plamienia w dniach w ktorych powinien wystapic okres teraz w tym miesiacu pojawil sie tydz wczesniej niz powinien mam jeszcze szesc tabletek przy ktorych nie powinno wystapic krwawienie biore je dalej tak jak pownnam prosze o rade zanim pojde do lekarza czy to normalne czy zaczyna sie menopauza i takie krwawienia beda czy poprostu problem jest inny dziekuje
Plamienia oraz nieprawidłowe krwawienia na antykoncepcji mogą byc wynikiem pani reakcji na tabletki antykoncepcyjne. Niewykluczone, ze po dokładnym zbadaniu oraz wykonaniu badania usg, najlepszym wyjściem bedzie zmiana tabletek na preparat o innym składzie. Prosze udać sie na konsultacje do ginekologa. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna

Specjaliści w zakresie leczenia: zaburzenia miesiączkowania

Edward Ordyniec

Edward Ordyniec

Ginekolog

Gdynia

Katarzyna Kowalczyk-Amico

Katarzyna Kowalczyk-Amico

Ginekolog

Łódź

Anna Gruszka

Anna Gruszka

Endokrynolog, Diabetolog, Internista

Łódź

Ryszard Pakuło

Ryszard Pakuło

Ginekolog

Opole

Małgorzata Radowicka

Małgorzata Radowicka

Ginekolog

Legionowo

Bożena Orzechowska

Bożena Orzechowska

Alergolog, Pulmonolog, Pediatra

Radomsko

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 182 pytań dotyczących usługi: zaburzenia miesiączkowania

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.