Mam 44 lata Od ponad roku mam uczucie szarpniecia, kopniecia serca. W związku z tym zrobiłam holter

1 odpowiedzi
Mam 44 lata
Od ponad roku mam uczucie szarpniecia, kopniecia serca. W związku z tym zrobiłam holtera i usg serca. Z holtera wyszlo w nocy 8 dodatkowych skurczy, a z usg zmiany włókniste wsierdzia zastawkowego.
Pani doktor nie przepisala mi leków tylko kazała usunąć sól z diety i duzo się ruszać..
Ruszalam się dużo ponieważ codziennie chodzilam po 8 km do i z pracy na pieszo. Soli prawie nie używam..
Od jakichś kilku miesięcy moje serducho szaleje częściej.. Kopie i szarpie jak chce i kiedy chce. Poszłam do internisty, pokazała badania holtera i usg. Odpowiedziałam o moich dolegliwościach. Przepisał mi Bisocard 2,5 mg 1 raz dziennie. Biorę lecz ja mam zwykle niskie ciśnienie lub w normie, ale teraz po tych tabletkach ciśnienie jest jakie bylo, czyli ok, tylko puls strasznie spadł do 42.. Mam zawroty glowy i serce szarpie częściej.. Nie wiem już co robić? Wyniki mam odebrać jutro więc może się dowiem co mi jest. Dodam że wciąż mi zimno i mam kilka innych objawów które by wskazywały na niedoczynność tarczycy.. Już sama nie wiem.. Proszę o porade
Dzień dobry, wskazane ponowne badanie holterowskie- najlepiej co najmniej 48-godzinne i 12-kanałowe oraz rozważenie dalszego stosowania beta-blokera(Bisocard)- oczywiście po uzyskaniu wyniku badania holterowskiego. Proszę również oznaczyć parametry tarczycy, nie tylko TSH ale również fT3, fT4 i aTPO.
Pozdrawiam Piotr Salomon