Mam 42 lata, od ponad 1.5 miesiąca boli mnie brzuch. Ból był rozlany więc ciężko mi odpowiedzieć co

1 odpowiedzi
Mam 42 lata, od ponad 1.5 miesiąca boli mnie brzuch. Ból był rozlany więc ciężko mi odpowiedzieć co dokładnie. Dziś czuję dyskomfort w środkowej części brzucha i ciągnie do krocza. Mocz oddawany bezproblemowo, natomiast stolec jakby były zaparcia. Wymiotów nie było, natomiast po zjedzeniu są gazy oraz bekanie. Byłem u chirurga - stwierdził, że przepukliny nie ma lecz nie jestem pewien do końca. Przy wysiłku szybko się męcze, podczas biegania brak mi oddechu wiem, że mogłoby to wskazywać płuca, ale oddycham bez chrypki czysto. Mogę zasnąć, ale gdy wstaje rano ciągnie mnie ból do krocza . Dodam, jeszcze że do bólu brzucha dołączył jeszcze ból pleców pod łopatkami sądzę że od dzwignięcia czegoś. Mam też czasem zawroty głowy, wieczorem ale to chwilowe. Byłem też u gastrologa, ale nie skierował mnie na kolonoskopię tylko miałem zrobioną tomografie kręgosłupa dostałem receptę na meteospasmyl, ból był ale wypróżnienia były łatwiejsze - rozluźnione mięśnie gładkie to wyczytałem. Jeśli leżę jest lepiej, dwukrotne usg nic nie poakzało, badanie krwi kreatynina, tsh, alt w normie. Po drugiej wizycie u gastrologa dostałem skierowanie do chirurga oraz meteospasmyl, który biorę dwa dni i pomaga mniej. Ból nadal się utrzymuje, przy kaszlu ciągnie do krocza i bolą plecy to moje spostrzerzenia.
Takie dolegliwości bólowe brzucha wymagają poszerzenia diagnostyki o TK jamy brzusznej i miednicy z kontrastem oraz badań endoskopowych.
Sugeruję wizytę: Konsultacja chirurgiczna - 160 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.