Mam 41 lat. 21 czerwca wygasła mi umowa na czas określony .Każdy dzień to dwyzwanie, ryzyko, duży st

1 odpowiedzi
Mam 41 lat. 21 czerwca wygasła mi umowa na czas określony .Każdy dzień to dwyzwanie, ryzyko, duży stres i odpowiedzialność za cudze dzieci. Pracowałam jako wychowawca w świetlicy szkolnej. Jestem nauczycielka. Od 19 lat szukam pracy.Nie mam spokojnej głowy. Praca na rok na czas określony. Na zastepstwo. Nie mam już siły szukać nowej pracy. Brak mi zapału, entuzjazmu i chęci do życia. Chociaż wiem, że muszę być bardzo silna, nie poddawać się. Czasem siedzę w brodzie. Obojętnieje na bałagan. Łykam XANAX lub
Hydroksyzyne. Nie pamiętam, kiedy dobrze spałam. Budzę się w środku nocy. Do południa nic nie jem Smakuje mi tylko kawa. Jak się nie dać. Odzyskać siły i chęć do życia? Są dni, że czuję się mocno wystawiona w sklepie, na ulicy i że wszystkim się układa, powodzi tylko mnie nie. Czuję się dużo gorsza od innych.
Ze względu na używanie Xanaxu, który jest lekiem niosącym istotne ryzyko uzależnienia, zachęcam do jak najszybszej konsultacji z lekarzem psychiatrą. W razie potrzeby leczenia farmakologicznego będzie można zastosować taki lek, który skuteczniej i bezpieczniej leczy objawy. Jednocześnie proszę rozważyć skorzystanie z konsultacji u psychoterapeuty i rozważenie psychoterapii, prywatnie lub na NFZ (w wielu miejscach prowadzona jest terapia grupowa na NFZ w systemie 12.tygodniowym w ramach oddziału dziennego). Wybierając psychoterapeutę proszę upewnić się czy ma studia wyższe psychologiczne, lekarskie lub inne humanistyczne, czy ukończył lub jest w trakcie 4.letnich podyplomowych studiów z psychoterapii oraz czy pracuje pod superwizją.
Sugeruję wizytę: Dorośli pierwsza wizyta (60 min) - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.