Mam 40 lat i jestem mężczyzną. W maju poprzedniego roku miałem silne bóle w klatce piersiowej, które

Mam 40 lat i jestem mężczyzną. W maju poprzedniego roku miałem silne bóle w klatce piersiowej, które skończyły się koronarografią z implantacją stentu. Od tamtego czasu biorę leki przeciw krzepnięciu krwi oraz statyny. Pół roku po zabiegu zacząłem mieć różne bóle, głównie mięśniowe. Na początku myślałem, że to od kręgosłupa szyjnego i chodziłem na rehabilitacje. Nic nie dały. Obecnie mam różne bóle o różnym nasileniu: bóle głowy [lewa strona + tył] , bóle szyi, pleców, klatki piersiowej . Drętwienie rąk i nóg, ból łydek. Ogólne osłabienie organizmu , apatia. Chudnę mimo, że jem normalnie. Byłem już u większości lekarzy, robiłem dużo badań - wszystko OK. Co może być powodem moich objawów?

2 odpowiedzi


Powodem mogą być Statyny. Trzeby zweryfokować i zmienić leczenie.

lek. Jacek Gleba

lek. Jacek Gleba

Lekarz pierwszego kontaktu

Warszawa

Umów wizytę

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Zapraszam na wizytę. Bez zebrania wywiadu i dokładnego zbadania pacjenta trudno coś pomoc.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.