Mam 35 lat . Prowadzę normalny tryb życia , nie palę , nie nadużywam alkoholu . Po latach pracy w de

2 odpowiedzi
Mam 35 lat . Prowadzę normalny tryb życia , nie palę , nie nadużywam alkoholu . Po latach pracy w delegacji wróciłem do kraju , mam stałą partnerkę , z którą wiąże swoją przyszłość . Mam też bardzo duży problem a mianowicie problem z erekcją lub raczej przedwczesnym wytryskiem . Próbowałem wielu diet , ćwiczeń , suplementów i środków z apteki zawsze z zerowym skutkiem . Przełamałem wstyd i byłem u seksuologa , który polecił mi spray lub priligy . Specyfiki te również niewiele dają bo stosunek trwa i tak mniej niż minutę . Mam wyrozumiałą partnerkę ale nie chcę kolejnych rozczarowań . Nie mam wiedzy medycznej ale czy przyczyna może być po stronie anatomicznej ? Gdzie szukać pomocy ?
Dzień dobry,
Proponuję konsultację, by zidentyfikować przyczyny zaburzeń erekcji oraz utrzymywania się problemu i omówić metody radzenia sobie.

Pozdrawiam

Przyczyną mogą być po stronie anatomicznej tak jak Pan przypuszcza., Bardzo często do takich problemów dochodzi z przyczyn mieszanych, czyli psychika plus działanie organizmu.Warto udać się do lekarza urolourolog i sprawdzić np czy wedzidelko nie jest zbyt krótkie, czy przypadłość nie jest związana z przczulica prącia. Warto sprawdzić również działanie przysadki mózgowej, czy w tym obszarze jest ok.