mam 34 lata i przed antybiotykiem rovamycyna nie miałem powiększonego migdałka. To co miesiąca to ew

3 odpowiedzi
mam 34 lata i przed antybiotykiem rovamycyna nie miałem powiększonego migdałka. To co miesiąca to ewidentnie powikłania po antybiotyku które wyleczyć trudno. Dlatego ponawiam pytanie czy da się wyleczyć lekami homeopatycznymi homeogene 9 i notakehl d5 i tak właściwie to co to jest notakehl ? penicylina ?
Witam ponownie. Powiększenie migdałków (utkania chłonnego), często występuje w przebiegu lub po infekcji lub w przypadku rekcji na stany alergiczne. Nie wiązałbym tego z przyjmowaniem np. Rovamycyny. Lek o nazwie Homeogene 9 firmy Boiron, nadaje się do leczenia stanów zapalnych gardła o wirusowej etiologii a Notakehl D5 firmy Sanum ma zastosowanie w bakteryjnych infekcjach gardlanych, stanach ropnych, infekcjach dróg moczopłciowych, nie jest to penicylina. Wymienionych przez Pana leków nie stosuje się przy powiększeniu migdałków - raczej nie pomogą. Jeżeli nie ma Pan chęci na poddanie się terapii prowadzonej przez lekarza - szerszej, obejmującej cały Pana organizm (przy uwzględnieniu powiększenia migdałków), może zastosować Pan lek homeopatyczny firmy Heel o nazwie Lymphomyosot, w tabletkach do ssania. Preparat ten zaleca się w przewlekłych terapiach - przynajmniej 6-8 tygodni, gdzie należy ten preparat stosować 3 x dziennie po 1 tabl. do ssania, pamiętając że odstęp przed posiłkiem to 1/2 godz., a po posiłku należy robić odstęp 1 godzinny. Pozdrawiam Dr J.Czelej

nie da się
to nie jest prawdziwa homeopatia na dobrym poziomie
Tak, można wyleczyć to schorzenie lekami homeopatycznymi, ale przestrzegam przed samoleczeniem. Terapia powinna się odbyć pod kontrola lekarza. Zapraszam na wizytę.