Mam 33 lata i jestem zdrowa. Od kilku tygodni coś się dzieje. Poce się w nocy. Straciłam apetyt i ba

1 odpowiedzi
Mam 33 lata i jestem zdrowa. Od kilku tygodni coś się dzieje. Poce się w nocy. Straciłam apetyt i bardzo dużo śpię. Mam okropne bole w lewym oczodole i lewym ucha gdzieś bardzo głęboko. Widzę i słyszę normalnie. Czuję tylko uczucie klucie. Dodatkowo bardzo zaczęła mnie boleć glowa rowniez po lewej stronie za uchem i nisko. Mieszkam za granicą. Nie ma tu wielu polskich specjalistów. Obejrzał mnie tylko okulista. Dno oka i tomografia oczu bez zarzutu. Jednak nie miał na mnie pomysłu i nic mi dalej nie doradzil.... Myślę żeby przebadac się w Polsce ale od kogo zacząć?? Nie wiem czy to głowa czy uszy A może jednak oczy. Bardzo proszę o pomoc. Uczucie wysadzania tej galki ocznej jest nie do zniesienia rozpierania glowy też A od kilku dni doszły szumy i tykanie pukanie pulsowanie w glowie .Cisnienie w normie. Gdzie szukać pomocy. Guzy tetniak zapalenie tetnic? Co to może być?
Trudno powiedzieć bez pelnej konsultacji . Jaki stan ogólny, nastrój, sen; tryb życia i pracy; Stresujące przeżycia, urazy ??
Jak ocena okulistyczna, ciśnienie śródgałkowe, wzrok ??
Konieczna pełna konsultacja Pozdrawiam , zapraszam