Mam 32 lata, jestem kobieta (nie rodzilam) i od lat młodzieńczych zmagam się z trądzikiem. Od kilku

2 odpowiedzi
Mam 32 lata, jestem kobieta (nie rodzilam) i od lat młodzieńczych zmagam się z trądzikiem. Od kilku lat wygląda to jakby na moja twarz ktoś wysyłał kaszę manne, czasami wyskakuja tez wieksze podskorne grudki na twarzy i plecach. Co robic bo nic nie skutkuje. Prosze o pomoc.
Zapraszam na wizyte, mamy duzo schematów leczenia i na pewno dobierzemy cos w zaleznosci jaki rodzaj tradziku i cery wystepuje u Pani.
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej , Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie taka potrzeba zleci wykonanie badań dodatkowych bądź dermatologa . Skóra zostanie dokładnie obejrzana i zbadana , zostaną dobrane jak najodpowiedniejsze metody leczenia . Najskuteczniejszą metodą na trądzik jest zastosowanie peelingów medycznych w połączeniu z lekami do stosowania na skórę odpowiednio dobranymi do stanu skóry . Jeśli będzie potrzeba do leczenia mogą zostać dołączone również zabiegi laserowe . Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.