Mam 32 lata i od miesiaca silne stany lękowe. Najgorszy problem to suchość w buzi, ciężkie przełykan

1 odpowiedzi
Mam 32 lata i od miesiaca silne stany lękowe. Najgorszy problem to suchość w buzi, ciężkie przełykanie śliny i nie moge łapać głębokich oddechów.Lekarz Psychiatra przepisała Mi Escitalopram 10mg. Przez tydzień prałam pol tabletki a od dziśaj biore całą. Nic nie jest lepiej ale nie mam żasnyxh skutków ubocznych. Wiem ze lek zaczyna działac po 2-3tyg. Nigdy sie nie leczylam psychiatrycznie. Czy ten lek jest skuteczny? Czy jest szans ze pomoże?
Proszę uzbroic się w cierpliwość, lek zaczyna stopniowo działać po 2tyg, nawet 3tyg-i nie bedzie to odrazu spektakularna poprawa tylko na początku wahania lepszych i gorszych dni.Po miesiącu stosowania ocenia sie leczenie i wówczas w zależności od efektu dokonuje sie modyfikacji lub zmiany leczenia.Powodzenia!