Mam 30 lat, od około dwóch tygodni mam bóle mięśni. Zaczęło się od łydek, potem objęło uda. Nie jest

1 odpowiedzi
Mam 30 lat, od około dwóch tygodni mam bóle mięśni. Zaczęło się od łydek, potem objęło uda. Nie jest to silny ból, ale powoduje spory dyskomfort. Pojawiły się także bóle wędrujące - a to ramię, innym razem kark. Mam też wrażenie, że mięśnie, zwłaszcza nóg, szybciej się męczą. Dodatkowo wieczorami lub podczas leżenia występuje mrowienie stóp i nóg. Czasem odczuwam też kłujący ból w okolicy lędźwiowej lub łopatek.
Od dzieciństwa mam skrzywienie boczne kręgosłupa, jednak do tej pory nie sprawiał problemów. Nie biorę żadnych leków na stałe, miesiąc temu przeszłam ostre zapalenie zatok, ostatnia morfologia w październiku wyszła bez zastrzeżeń. Czy takie objawy mogą świadczyć o jakimś poważnym problemie?
Zalecałabym cykliczną wizytę u kręgarza połączoną z masażem. Warto by też było suplementować cytrynian magnezu z witaminą B6 oraz potas.