Mam 28 lat. Od jakiegos czasu mialam dodatkowe uderzenie serca, uczucie jakby serce uderzał po raz k

1 odpowiedzi
Mam 28 lat. Od jakiegos czasu mialam dodatkowe uderzenie serca, uczucie jakby serce uderzał po raz kolejny ale z mocniejszą siłą, w ciągu dnia bywało ale rzadko. Miałam założony holter wyszły skurcze i musiałam zrobić również próbę wysilkowa, tam niestety wyszły częstoskurcze komorowe. Miałam wykonać badanie echo serca ale nie mam możliwości teraz tego zrobić ze względu na koronawirusa!! Od jakichś 2 tygodni ten czestoskurcz jest od rana do wieczora, przechodzący ból w piersi lewej i prawej, w mostku cały czas jakby ktoś położył coś ciężkiego, no i przy dodatkowym takim skurczu chwilowe takie zachwianie A skurcz pojawia się później znów po paru sekundach tak przez cały dzień i uczucie guli w gardle. Biorę metocard połowę tabletki raz dziennie ale to na te skurcze nie działa bo po prostu czuje po sobie. Z dnia na dzień nie czuje się nic a nic lepiej :( . Niewiem jak leczyć ani jak funkcjonować normalnie jak zdrowy człowiek. W rodzinie nikt nie chorował na serduszko. Też wspomnę że pracuje ciężko fizycznie i psychicznie . Pojawiają się u nas w pracy niewiem jak to nazwać ale robimy różnego rodzaju płyty które mają styczność z rzeczami metalowymi itp. I to po prostu daje napięcie czyli zwyczajnie "kopie prądem " bardzo często, mogą te skurcze być z tego ? Niewiem co mysle już po prostu.
Dzień dobry,
Częstoskurcze komorowe, jeśli cały czas je Pan odczuwa, będą wymagały dalszej diagnostyki i leczenia. W razie braku skuteczności leczenia farmakologicznego, do rozważenia będzie ablacja.
Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.
Dr n. med. Witold Mazur
kardiomazur.pl
Sugeruję wizytę: Konsultacja online - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.