Mam 23l, od 5lat biore tabl.anty. Od 1,5 roku moje bóle w trakcie okresu nasilily sie - zdarzają się w trakcie okresu zasłabnięcia, zawroty głowy, ból brzucha i jajników, poza okresem chroniczne bóle głowy, częstomocz, wzdęcia-zaparcia, spadki i skoki energii i kłócie w dole brzucha. Robiono mi dziś usg na pusty i pelny pecherz, endometrium ok, pecherz ok, jajniki -ok; badania sa ok a mnie nadal boli, od kilku miesiecy nawet miedzy miesiaczkami. Nikt nie wie co mi jest a ja męczę sie chodząc od lekarza do lekarza. Prosze mi uwierzyc, ze nie przesadzam, nie mam niskiego progu bólu a mimo to zmienilam prace na zdalna bo zaden szef nie akceptował zwolnienia bo 'bolesny okres'. Co moge zrobić? Gdzie sie udać?
dr n. med. Piotr Miciński
dr n. med. Piotr Miciński
Endokrynolog, Ginekolog
Mysłowice
Objawy wskazuja na toksyczne działanie estrogenów. Należy odstawić tabletki

Z tego co zrozumiałem bóle były zanim zastosowała Pani tabletki jak i po nich. W tej sytuacji należy się zastanowić nad organicznymi przyczynami, jednocześnie uważam, że musi Pani odstawić dotychczasowe tabletki. Reszta należy do lekarza.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.