Mam 23 lata i od zawsze miałam raczej regularne miesiączki. Cykle były krótkie ok 21-23 dni. Od okoł
1
odpowiedzi
Mam 23 lata i od zawsze miałam raczej regularne miesiączki. Cykle były krótkie ok 21-23 dni. Od około 4 miesięcy przestały być regularne, w tym momencie, miesiączka spóźnia się 10 dni. Z obserwacji temperatury zauważyłam też brak skoku charakterystycznego dla owulacji. Czy jest to już sygnał alarmowy i powinnam udać się do lekarza, czy może to być normalne zawahanie?
Prosze udać sie do ginekologa. Profilaktyczne badanie oraz zlecenie podstawowych badań hormonalnych byłby wskazane. Pozdrawiam serdecznie, Katarzyna Koneczna
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Proszę o poradę ponieważ wizytę u ginekologa mam dopiero 13listopada. 11 września miałam ostatnią miesiączkę, cykle ok 30 dniowe. 12 października wyszedł mi pozytywny test ciążowy (wykonała też 2 dni wczesniej, ale był negatywny). 21 października zgłosiłam się do ginekologa lekarz potwierdził…
- Biorę triticol i servenon od tygodnia. Jak wygląda spożywanie alkoholu np w wekend 3 piwka?
- Miałem operacje przepukliny pachwinowej 5 miesięcy temu, metoda wszycia siatki i nadal odczuwam ból taki sam a nawet i większy niż przed operacją jak mogę temu zapobiec i co to może oznaczać ? czy operacją mogła przebiec niepomyślnie ? Dziękuję za pomoc .
- Od tygodnia biorę servenon i triticco. Uprawiam piłkę nożną i czuje spory spadek kondycji. Czy jest jakiś sposób by temu zapobiec?
- Mam najprawdopodobniej zespół Gilberta ponieważ robię się bardziej żółty po wysiłku po piciu alkoholu przy chorobie przy dużym stresie mam podwyższona bilirubine wszystkie inne wyniki były dobre. Biorę teraz od tygodnia Srii no i cały czas trenuje bo trening to moje uzależnienie. Mam dosyć już…
- Od 2 tygodni zażywam paroksetyne na nerwice , dwie tabletki po 20 mg rano i wieczorem tak jak zalecil psychiatra. Czy moge od razu zażywac te dwie tabletki po 20 mg, np tylko wieczorem ? Pozdrawiam
- Czy tajski masaż stóp jest odpowiedni dla osób z chorobą Parkinsona?
- Jak nie chcę odbywać stosunku i spać bez ubrana przy partnerze tylko dlatego że myślę że każdy ma owsiki i można przy nich umrzeć jest chorobą psychiczną natręctw?
- Jak nie chcę odbywać stosunku i spać bez ubrana przy partnerze tylko dlatego że myślę że każdy ma owsiki i można przy nich umrzeć jest chorobą psychiczną natręctw?
- Czy wmawianie sobie że każdy ma owsiki i można od nich umrzeć jest chorobą natręctw?czy owsiki zawsze przenoszą się w powietrzu? Nawet jak się śpi w majtkach i nie ma swędzenie? I można od nich umrzeć jak są powikłania? Czy wmawianie sobie że każdy ma owsiki i można od nich umrzeć jest chorobą…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.