Mam 22 lata i od dwóch tygodni spóźnia mi się miesiączka. Jest to pierwsza taka sytuacja. W ciąży ra

Mam 22 lata i od dwóch tygodni spóźnia mi się miesiączka. Jest to pierwsza taka sytuacja. W ciąży raczej nie jestem, ponieważ zrobiłam już 3 testy i każdy wyszedł negatywny (zrobione w odstępie kilku dni). Nie ukrywam, że ostatni miesiąc był dla mnie bardzo stresujący, często siedziałam po nocach, nie ćwiczyłam, nieregularnie się odżywiałam. 1,5 roku temu miałam USG dopochwowe i wszystko wyszło w normie, badania tarczycy robiłam w październiku i też wszystko w porządku. Mam regularne cykle, wahają się 2-4 dni. Nigdy nie miałam problemu z miesiączkowaniem, więc boję się, że to może być coś poważniejszego. Od kilku dni mam wrażenie jakbym już miała dostać wyczekiwanej miesiączki.

1 odpowiedź


Dzień dobry Prawdopodobnie brak miesiączki jest wynikiem stresu. Należałoby udać się do ginekologa na USG i ew. podanie progesteronu w celu jej wywołania Pozdrawiam

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.