Mam 21 lat od 10 dni spóźnia mi się miesiączka... zrobiłam 3 testy wyszły pozytywne z ciemna czerwon

4 odpowiedzi
Mam 21 lat od 10 dni spóźnia mi się miesiączka... zrobiłam 3 testy wyszły pozytywne z ciemna czerwona kreska i druga taka jasno blada... wiec wszystko wskazuje na wczesna ciąże... dzisiaj rano dostałam małego krwawienia na pewno nie jest to miesiączka bo to było lekkie i nie takie obfite jak na miesiączkowanie. Chciałabym wiedzieć czy to może być ciąża , jakieś powikłania ? Proszę o szybka odpowiedz. Mieszkam za granica dopiero na betę hCg moge iść najwcześniej wtorek. Czy od razu do ginekologa ?
Tak, do ginekologa

- należy potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Czy stwierda Pani u siebie objawy ciążowe? - konieczna wizyta ginekologiczna. pzdr artur mazur kalisz
Szanowna Pani,
Prawdopodobnie jest Pani w ciąży. Proszę umówić się na wizytę u ginekologa.
Ukłony,
CS
Witam
Aby odpowiedzieć czy ciąża jest prawidlowa nalezy odbyć wizytę ginekologiczną.
Z poważaniem
Tomasz Łabiak