Mam 21 lat. Jestem aktualnie na wakacjach i nie mam możliwości pójścia do lekarza, stąd moje pytanie
1
odpowiedzi
Mam 21 lat. Jestem aktualnie na wakacjach i nie mam możliwości pójścia do lekarza, stąd moje pytanie tutaj.
Od 3 dni mam ostry ból gardła przy przełykaniu. Migdałki są lekko powiększone i widoczne są na nich małe, delikatne bladożółte gulki.
Czytałam o anginie ale nie mam żadnych innych objawów. Ani kataru, ani gorączki, ani kaszlu. Jedynie ból gardła przy przełykaniu i te migdałki. Tabletki na ból gardła nic nie pomogły. Czy to może być angina czy objawy na to nie wskazują?
Czytałam, że duża opuchlizna anginowa na migdałkach powinna wyjść po około 48 godzinach. U mnie po 3 dniach jedynie to co opisałam wyżej.
Pozdrawiam.
Zaznaczę, że nigdy w życiu nie przechodziłam żadnej anginy.
Od 3 dni mam ostry ból gardła przy przełykaniu. Migdałki są lekko powiększone i widoczne są na nich małe, delikatne bladożółte gulki.
Czytałam o anginie ale nie mam żadnych innych objawów. Ani kataru, ani gorączki, ani kaszlu. Jedynie ból gardła przy przełykaniu i te migdałki. Tabletki na ból gardła nic nie pomogły. Czy to może być angina czy objawy na to nie wskazują?
Czytałam, że duża opuchlizna anginowa na migdałkach powinna wyjść po około 48 godzinach. U mnie po 3 dniach jedynie to co opisałam wyżej.
Pozdrawiam.
Zaznaczę, że nigdy w życiu nie przechodziłam żadnej anginy.
Proszę o wizytę online. Wytłumaczę Panu wszystko
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam syna który ma 17 lat i dziwny problem od miesiąca czuje dyskomfort w okolicach odbytu Dodam , że nie jest to swędzenie, pieczenie nie ma krwi w kale, zaparć ani biegunek. Po prostu czuje jakby coś tam w środku było, cały czas ucisk i drazniący dyskomfort. Co to może być i gdzie udać się…
- Od bardzo dawna zmagam się z bólem pleców w odcinku lędźwiowym, ból promieniuje do biodra i lewej kończyny dolnej. Badanie MR wykazało przepuklinę dysku L5/S1 oraz cechy kręgozmyku i niestabilności oraz pęknięcie kręgu L5. Po konsultacji z lekarzem zostałam zakwalifikowana do endoskopowego usunięcia…
- Mam 30 lat i plecy okrągło - wklęsłe. Czasami odczuwam dolegliwości bólowe ale nie są one ani częste ani mocne, bardziej po jakimś intensywnym wysiłku. Chcę rozpocząć leczenie w celu poprawy wyglądu tych pleców jak i zapobiec powstawaniu jakichś niepożądanych dolegliwości. Czy w moim wieku odpowiednia…
- Mam 30 lat i plecy okrągło - wklęsłe. Czasami odczuwam dolegliwości bólowe ale nie są one ani częste ani mocne, bardziej po jakimś intensywnym wysiłku. Chcę rozpocząć leczenie w celu poprawy wyglądu tych pleców jak i zapobiec powstawaniu jakichś niepożądanych dolegliwości. Czy w moim wieku odpowiednia…
- Chciałbym zapytać czy do pracy w policji wymaga się tego żeby osoba podejmująca taki zawód miała co najmniej średnie IQ?
- Co muszę zrobić przed usunięciem ósemki (zęba mądrości)? To znaczy czy muszę wyleczyć najpierw pozostałe zęby z próchnicy żeby chirurg mógł mi usunąć ósemkę? Zapisałem się do lekarza i wskazał mi on że powinienem najpierw zrobić porządek z pozostałymi zębami a dopiero wtedy usunie mi ósemkę.…
- Czy Terapia IFS (Internal Family Systems Therapy) jest nurtem psychoterapii, ma podstawy naukowe i jak wygląda jej skuteczność, trwałość zmian u osób z zawiłymi zaburzeniami psychicznymi czy też traumami?
- Mam 14 lat i mam dużo myśli samobójczych, tnę się. Chodziłam do psychologa przez 7 miesięcy i mi nic nie pomogło. Czyje się coraz gorzej nie mam siły do życia. Co się stanie gdy będę miała próbę samobójczą mogą mnie zamknąć w psychiatryku? Na ile?
- Dostałam silnej alergi na farba do włosów ( toner). Mam zaczerwienione plamy na skórze głowy, które swędzą i pieką,a odcinek potyliczny oraz za uszami jest spuchnięty i boli przy obracania się. Dostałam tabletki "loratan" oraz maść hydrocortisonum. Dodatkowo pije wapno. Mam wrażenie, że to nie…
- Od dwóch dni odczuwam mrowienie między jądrami i pachwiną, czasami pojawia się ból tylko w pachwinie raz w lewej raz w prawej. Poza tym od paru dni zaczęły pojawiać się żyły na penisie. Stosowałem lioton 1000. Czy to coś poważnego czy może po pewnym czasie przejdzie?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.