Mam 21 lat i jestem mężczyzną. Mam dziewczynę, z którą jestem od prawie 3 lat, a wspolzyjemy od pona

4 odpowiedzi
Mam 21 lat i jestem mężczyzną. Mam dziewczynę, z którą jestem od prawie 3 lat, a wspolzyjemy od ponad dwóch. Jesteśmy związkiem po dość burzliwych przejściach, ale nie będę tutaj ich opisywal, ponieważ nie wiem też czy to ma jakieś większe znaczenie.
Mój problem dotyczy sfery seksualnej, a mianowicie:
*przedwczesny wytrysk- tak jak wyżej napisałem wspolzyje od ponad 2 lat i nadal mam z tym problem i różnie to wygląda. Czasem stosunek trwa 20 sekund, a czasem 5 minut. Próbowałem się nie masturbowac dłuższy okres przed stosunkiem jak i również masturbowac nawet parę razy dziennie, ale efekt był bardzo podobny.
*duży popęd seksualny- to na pewno też problem, albo przynajmniej tak mi się wydaje. Bardzo często go odczuwam, ale nie jest to tak normalnie, odczuwam go tylko w stosunku do mojej dziewczyny, mam ochotę robić to z nią nawet kilka razy dziennie... ona sama nawet zwróciła mi uwagę, że często wszystko sprowadza do jednego... (sex)
*zaburzenia erekcji- pomimo dużego popędu seksualnego mam też z tym problem. Wygląda to tak, że następuje silne podniecenie, gra wstępna, wszystko przebiega dobrze i nagle kaput, po prostu "opada"
*nadmierna wydzieliana podczas podniecenia- nie ukrywam, że mi to bardzo przeszkadza, zarówno mnie jak i mojej partnerce. Nawet podczas zwykłego calowania i delikatnego podniecenia staje się on wilgotny i wydziela się przezroczysty płyn, według mnie w o wiele za dużych ilościach. Jest on duża przeszkoda w stosunkach oralnych, ponieważ dziewczyna powiedziała mi o tym że ją to bardzo zniecheca a mi przeszkadza.
Dodam tylko, że do tej pory nie konsultowalem się z żadnym specjalistą ani lekarzem na te tematy, ani nie robiłem żadnych badań. Z dziewczyna postanowiliśmy wstrzymać współżycie na pewien czas. Proszę o pomoc, radę co powinienem zrobić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Wstrzymanie współżycia z całą pewnością nie rozwiąże Państwa problemu, najsensowniejszym rozwiązaniem będzie zgłoszenie się do seksuologa

Dzień dobry,
polecam wizytę u seksuologa psychoterapeuty, który wesprze się badaniami lekarskimi ew. konsultacją urologiczną. Z Pańskiego opisu wypływa szereg czynników i objawów. Proponuję nie czekać tylko udać się po profesjonalną pomoc.
Pozdrawiam ES
Temat widzę złożony. Najlepiej udajcie się razem z dziewczyną do seksuologa. Potrzebny jest wywiad i doprecyzowanie. Pozdrawiam
Szanowni Państwo jako lekarz seksuolog z długoletnim doświadczeniem twierdzę że to dwa problemy: pierwotny wytrysk przedwczesny i wtórne zaburzenia erekcji na podłożu psychogennym. niezbędna jest wizyta u lekarza seksuologa a leczenie jest farmakologiczne.