Mam 21 lat i jestem mamą 2 latka i taki problem że zdarza mi się nagle tracić przytomność i jestem b

1 odpowiedzi
Mam 21 lat i jestem mamą 2 latka i taki problem że zdarza mi się nagle tracić przytomność i jestem bardzo senna na codzień co nie jest efektem nieprzespanych nocy bo synek przesypia całe. Problem nasila sie kiedy mam okres czuje się bardzo osłabiona, czesto mam mroczki przed oczami, dziś zemdlalam i przez reszte dnia byłam tak osłabiona że chodziłam jakbym bym była pod wplywem alkocholu chwiałam się bardzo. Zdarza mi sie też nagle niekontrolowanie zasnąć dziś tak mialam moze z 7 razem na codzien zdarza sie to rzadziej i nie na codzień ale jednak się zdarza. Mam tez problemy z koncentracją . Juz od 15 roku życia mialam tendencje do omdlen co często kończyło się szpitalem ale nigdy nie dowiedzialam się tak naprawde dlaczego tak się dzieje. Martwię się że zemdleje gdy zostaje sama z dzieckiem co stworzy dla niego niebezpieczenstwo. Co robić do jakiego lekarza iść? Jak sobie pomóc?
Proszę przed wizytą wykonać następujące badania: TSH, FT3, FT4.
Na, K, Ca, P, kreatynina.
Morfologia, CRP, HbA1C.
Krzywa cukrowa z insuliną 3-punktowa po obciążeniu 75 g.glukozy.