Mam 20 lat, pisze z zapytaniem, mianowicie chciałam zapytać jak to wygląda z narkozą jeżeli występuj

1 odpowiedzi
Mam 20 lat, pisze z zapytaniem, mianowicie chciałam zapytać jak to wygląda z narkozą jeżeli występuje u mnie nierówne bicie serca ? Tzn z pół roku temu miałam przepisany Eurespal na zatoki po nim doznalam efektu ubocznego czyli kołatania serca, trafiłam na sor, od tego czasu miewam dość często takie kołatania, mam też zdiagnozowaną nerwice A bynajmniej jej początki, z reguły jestem bardzo nerwowa. Nie przyjmuje zadnych lekow poniewaz neurolog stwierdził że powinnam po prostu na ten moment nad sobą panować I że puki co nie pakował by mnie w takie leki. Takie kołatanie napada mnie z nienacka, nawet w sytuacjach w których nie odczuwam stresu po prostu nagle zacznie mi serce szybciej bic, czuje jak by chciało wylecieć z klatki piersiowej i taki stan utrzymuje się czasami pół godziny A czasami 2 /3godziny po czym się wszystko samo normuje. Podobna sytuacje mam przy zwykłym oddychaniu bo gdy biore wdech to serce bije mi szybciej natomiast gdy wypuszczam powietrze to bije mi wolniej. We wrześniu jestem zapisana na operacje przegrody nosowej właśnie z narkozą I strasznie się boję, że mogą w trakcie operacji wystąpić jakieś komplikacje I że mogę np się nie wybudzic, albo może dojść np do zawału czy coś z tych rzeczy. Chciałam zapytać jakie jest ryzyko wystąpienia takich sytuacji ponieważ jeżeli jest dość spore to zrezygnuje z operacji.. proszę o odpowiedź.
Odnośnie indywidualnego ryzyka znieczulenia szczegółowych informacji udzieli lekarz anestezjolog. Ryzyko to może wstępnie oszacować dopiero po dokładnej analizie dokumentacji medycznej, zebraniu szczegółowego wywiadu, przeprowadzeniu badania oraz ewentualnym wykonaniu badań dodatkowych.