Mam 20 lat. Od czterech dni towarzyszy mi ból piersi. Nie jest on bardzo mocny. Nie jestem w stanie

1 odpowiedzi
Mam 20 lat. Od czterech dni towarzyszy mi ból piersi. Nie jest on bardzo mocny. Nie jestem w stanie określić dokładnego miejsca, czasem boli mnie ich górna część, czasem bok. Ból piersi pojawia się u mnie przed miesiączką, często tydzień przed czy nawet dziesięć dni. Tym razem zaczął się czternaście dni przed. Czy to możliwe, że przyczyną są hormony? Mój cykl zwykle trwa od 30-33 dni w marcu trwał nawet 36. Według obliczeń, w tym miesiącu ma trwać 32 dni. Nigdy wcześniej nie miałam problemu z piersiami, jedyny ból jaki odczuwałam był właśnie przed miesiączką. Zaznaczę jeszcze ,że od rozpoczęcia bólu, pojawiły się również typowe objawy, które doskwierają mi przed miesiączką takie jak ciągły głód czy rozdrażnienie.
Zajmuję się zaburzeniami hormonalnymi u kobiet. Zapraszam serdecznie na konsultację on-line. Istnieje możliwość przesłania i oceny wyników. Przy bardziej rozszerzonym wywiadzie, postaram się jakoś Pani pomóc. W czasie takiej bezpiecznej wizyty istnieje również możliwość wystawienia e-recepty.