Mam 2 synuw 4 latka i 2 latka wykruto u nich krztusiec dali im antybiotyk klacid ale bardzo się boję

Mam 2 synuw 4 latka i 2 latka wykruto u nich krztusiec dali im antybiotyk klacid ale bardzo się boję po on w nocy się duszom i nic nie pomaga

1 odpowiedź


Klacid jest skutecznym lekiem p/krztuścowi. Natomiast musimy to leczenie wspomagać inhalacjami i syropami które łagodzą kaszel. Jeżeli objawy się nasilają zamiast ustępować musi Pani zgłosić się do lekarza.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.