Mam 18 lat. Od zawsze mam problem z okresem. Najczesciej wyglada on w ten sposob ze przez 10 dni wyd

2 odpowiedzi
Mam 18 lat. Od zawsze mam problem z okresem. Najczesciej wyglada on w ten sposob ze przez 10 dni wydziela sie przezroczysty sluz z domieszka krwi a po tym czasie nastepuje ok 3 tygodnie bialy sluz. Zdarza sie ze miesiaczka przebiega normalnie czyli 5-7 dni, jest normalne krwawienie ale to rzadkosc. Nie wystepuje u mnie w tym czasie bol brzucha. Moja babcia miala problemy z tarczyca i zostala ona ostatecznie usunieta a ciocia ma niedoczynnosc albo nadczynnosc (nie wiem). Czy ja tez moge ją miec? Czesto pocą mi sie rece, jestem nerwowa, duzo jem a nie przybieram na wadze i mam nieregularny okres przez co nie umiem obliczyc ani dlugosci cyklu ani dni plodnych. Rok temu przez 2 dni mialam bardzo silne bole brzucha przez ktore nie moglam sie ruszac. Nie dalam rady jesc i bylam bardzo oslabiona ale na szczescie przeszlo po stosowaniu jakis lekow. Dodatkowo od 2 dni piecze mnie pochwa, wydziela sie bialy sluz i lekko kluje mnie w podbrzuszu.
Wiem ze zaniedbalam swoja sytuacje i teraz moge spodziewać sie praktycznie wszystkiego. Prosze nie oceniajcie mnie bo i tak strasznie sie boje. Wiem ze muszę wreszcie sie przelamac i pojsc do ginekologa.
Dokładnie tak :) , konieczna wizyta ginekologiczna - proszę się nie obawiać będzie wszystko dobrze. Wyżej opisane objawy mogą świadczyć o nadczynności tarczycy , ale należy to sprawdzić .

to jasne