Mam 17lat. 3 dni temu doznałem urazu łokcia po upadku, łokieć napuchł ł niemogłem nim poruszać. Na z
1
odpowiedzi
Mam 17lat. 3 dni temu doznałem urazu łokcia po upadku, łokieć napuchł ł niemogłem nim poruszać. Na zdjęciu RTG widać było dwa małe kawałki oddzielone od kości . Ortopeda zalecił mi noszenie ortezy zegarowej. Dzisiaj podczas spaceru poczułem pulsujący bul w łokciu. Pół godziny później pojawiła się jakby czerwona nieregularna plama pod skórą. Czy powinienem z tym iść do jakiegoś specjalisty? Następną wizytę u ortopedy mam za 8 dni.
Sugeruję RTG kontrolne i konsultacje ortopedyczną.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mój syn ma 10 lat. Martwi mnie fakt, że jego prącie ma około 3 cm. Mam wrażenie że wogóle nie rośnie. Czy powinnam już udać się do jakiegoś lekarza? Jeśli tak to do jakiego?
- Witam 5 dni temu miałam zabieg usuwanie hemoroidow dostałam leki antybiotyk i saszetki na rozzedzenie stolca ale wczoraj zobaczyłam jakby znów zaczol się chyba robić hemoroid podczas oddawaniu stolca takie małe coś wychodzi z odbytu nie jestem pewna czy mam się obawiać czy to może cos innego
- Moja była psychoterapeutka napisała w dokumentacji: przeniesienienie oraz "próby prowokacji emocjononalnej". Na kolejnej sesji jej wersja zdarzeń różniła się od mojej. Dlaczego jej wersja wydarzeń jest inna niż moja?
- Mam pytanie jestem po usunięciu tarczycy biorę letrox 75 i moja lekarka przepisał mi Concor cor 2,,5 z powodu szybkiego wręcz jak bym się przestraszyła kolatania serca jak zazyje to mam strasznie bóle główy czy może to być spowodowane tymi lekami?
- Proszę o interpretację badania na boreliozę. Badanie metodę CLIA analizator LIAISON XL. Badanie wykonano miesiąc po ukąszeniu przez kleszcza. IgM 6,7 AU/ml (nieobecne) niereaktywny < 18 AU/ML niejednoznaczny 18-22 AU/ml reaktywny => 22 AU/ml IgG < 5,0 AU/ ml (nieobecne) niereaktywny…
- Mam 63 lata . mam problemy natury meskiej z wynikow badan wyszlo mi znacnie zwiekszona ilosc plynu miedzy oslonowego obustronnie P>L . Torbiel głowy nadjadza o wielkości 12 mm. Na wizyte zostalem zapisany dopiero 11 lipca co mam robic ?.szukac innego lekarza czy czekac do ustalonej wizyty ?.
- Od pół roku walcze z uporczywymi plamami ,byłem u specjalistów,robiłem badania mykologiczne i nie stwierdzały nic ,inny lekarz stwierdził od razu że to powierzchowna grzybica skóry ,stosowałem orungal,trawocort,clotrimazum ,i jest poprawa,kapie się w soli morskiej do smaruje propolisem,ale wciąż…
- Od pół roku walcze z uporczywymi plamami ,byłem u specjalistów,robiłem badania mykologiczne i nie stwierdzały nic ,inny lekarz stwierdził od razu że to powierzchowna grzybica skóry ,stosowałem orungal,trawocort,clotrimazum ,i jest poprawa,kapie się w soli morskiej do smaruje propolisem,ale wciąż…
- Od 1,5 roku mecze się z ogromnym bólem w nodze. Brałam leki od lekarza rodzinnego które mi przepisywal jak i również chodziłam do fizioterapeuty na ćwiczenia które pogorszyly mój stan bo teraz już jest taki ból ze dobrze chodzić, stać lub leżeć nie mogę. Wysłana mnie na rezonans magnetyczny który…
- Czy psychiatra może wystawić mi takie zaświadczenie abym miała leczone i wyrwane zęby w narkozie?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.