Mam 16 lat. Od około 2 lat mam wysypkę na udzie. Przypomina oparzenie, jest dosyć rozległa. Są to le
1
odpowiedzi
Mam 16 lat. Od około 2 lat mam wysypkę na udzie. Przypomina oparzenie, jest dosyć rozległa. Są to lekko białawo-srebrzyste plamki umiejscowione obok siebie.Czasami jest lekko różowawa albo fioletowa. Plamki są lekko wypukłe. Słabo się opala, nie swędzi, nie piecze. Generalnie tylko jest i tyle. Byłam już u wielu lekarzy . Każdy mówi co innego. Jakieś znamię, liszaj. Miałam przepisywane różne maści nawilżające, sterydy. Maści tylko wygładzały skórę do pewnego momentu, a później nic się nie działo. Nie wiem już co z tym zrobić. Proszę o opinię.
Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Ugryzienie przez kleszcza 12 miesięcy temu niestety dopiero teraz zrobiłem badania Borrelia burgdorferi (borelioza) przeciwciała w kl.IgG 108 AU/ml czyli to oznacza że mam to paskudztwo?
- Czym róźni się badanie przeciwciał IgE od IgG na glistę ludzką? Które warto wykonać by potwierdzić lub wykluczyć zakażenie?
- Moja znajoma ma 17 lat i stwierdzono u niej niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim. W zasadzie już w przedszkolu było wiadomo że coś jest nie tak. Do szkoły poszła dopiero rok później niż rówieśnicy a aktualnie uczęszcza do zwykłej szkoły zawodowej z tą różnicą że ma dodatkowe zajęcia…
- Moj mąż. Jedli na ból w lewym boku kolono skopią nic nie wykazuje ból się nasila i słabnie nie ustaje traci na wadze. Trwa to ponad rok jest wycieńczony Nie ma diagnozy dyzbioza po antybiotyku teraz jelito drażliwe. Jesteśmy załamani. Tak cierpi Do kogo się udac czy t mozebyc nie tolerancja…
- Mam 36 lat choruje na nadciśnienie tętnicze. Mam zaniku erekcji.czy viagra mi zaszkodzi.a może są inne piguły na erekcje
- Mam pytanie co oznacza wynik MCV IGM 0.21 MCV IGG 225 u dorosłego męzczyzny> mąż ma robione badania ze względu na powiększoną sledzionę i chroniczne zmęczenie oraz bóle mieśni. konsultacje ma dopiero za miesiąc czy przyspieszać wizytę? mamy się niepokoic ??
- Moja znajoma ma 17 lat i stwierdzono u niej niepełnosprawność intelektualną w stopniu lekkim. W zasadzie już w przedszkolu było wiadomo że coś jest nie tak. Do szkoły poszła dopiero rok później niż rówieśnicy a aktualnie uczęszcza do zwykłej szkoły zawodowej z tą różnicą że ma dodatkowe zajęcia…
- Mam nadwagę, bmi : 26.58, zbyt wysoki cholesterol całkowity i hipertriglicerydemię. Zażywam 400 mg kwetiapiny xr. Czy częściej i bardziej zwiększa lipidy kwetiapina xr od amisulprydu?
- Mam nadwagę, bmi : 26.58, zbyt wysoki cholesterol całkowity i hipertriglicerydemię. Zażywam 400 mg kwetiapiny xr. Czy częściej i bardziej zwiększa lipidy kwetiapina xr od amisulprydu?
- Czy podczas zażywania tetralysalu nie mogę pić jogurtów i jeść białego sera?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.