Mam 15 lat nie mam wady wzroku i u mnie w rodzinie też jej nikt nie posiada jednak od jakiegoś czasu
1
odpowiedzi
Mam 15 lat nie mam wady wzroku i u mnie w rodzinie też jej nikt nie posiada jednak od jakiegoś czasu często mam zaczerwieniony oczu. Są takie momenty że zaczynam czytać książkę A ona mi się całkiem rozmazuje to samo mam jak pisze albo pracuje przy komputerze. Czasami pojawiają mi się otoczki przed oczami i to tak bez okazji po prostu gotuje albo sprzątam A nagle pojawiają mi się mroczki. Czy to wada wzroku?
Najprawdopodobniej przyczyną jest przemęczenie wzroku lub zbyt suche oczy. Jeżeli byłaby to wada wzroku to problem z ostrością występowałby zawsze. Jednak aby dać pewną odpowiedź trzeba przeprowadzić badania
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.