Mam 15 lat i od roku lub dwóch lat wyczuwam na lewym jądrze niewielki guzek. Jądra są podobnej wielk
1
odpowiedzi
Mam 15 lat i od roku lub dwóch lat wyczuwam na lewym jądrze niewielki guzek. Jądra są podobnej wielkości( lewe jest trochę większe). Oprócz tego worek mosznowy zawsze jest zaczerwieniony. Co to może być i czy wymaga leczenia ?
Bez wizyty nie da się odpowiedzieć
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Mam operacje klatki piersiowej szewskiej metoda nussa na poczatku lipca 2018 bylem na pierwszej wizycie w marcu 2018 nastepna mam w czerwcu tego roku kontrolna wizyte czy na drugiej wizycie beda mi udzielane konkretniejsze wskazowki operacji beda przymierzac plytke badz tez czy bedzie rozmowa…
- Dosyc dawno temu tzn ok 10 lat mialam zerwane wiazadlo w kolanie mialam rehabilitacje i mozna powiedziec wsxystko bylo ok teraz zauwaxylam xe mam spuchniete kolano co moge poradzic na to i czego jest to oznaka?
- Mam 40 lat. Od mniej wiecej roku bardziej niż kiedyś poci mi się worek mosznowy. Nie jest to związane z żadnym bólem, tylko może skóra jest nieco bardziej ciemna niż kiedyś. Co zrobić? Czy w grę wchodzą jakieś badania? Czy mogę stosować antyperspiranty lub kremy?
- Jaki czas minimum winien dzielić zaprzestanie brania leku Omnic Ocas 0.4 od dnia w którym będzie operacja zaćmy?
- czy opuchlizna po obrzezaniu to normalne ile trzeba czekac az obuchlizna zejdzie ??
- Kiedyś uderzyłem się w noge (lewe podudzie). Na skutek tego powstał krwiak, który niestety nie wchłonął się sam. Po 3 miesiącach od uderzenia udałem się do ortopedy, który naciął go. Rana goiła się bardzo długo (około 4 miesięcy). Kiedy wkoncu się zagoila, w okół blizny skóra zrobiła się czerwona…
- Nie wiem z czego wyskakuje mi mała bulka na twarzy i leje się z tego woda potem się to powiększa leczyłem to masciom polbiotik fajnie znikło to znowu wyskoczyło z drugiej strony brody plac z tych bulek osionga do 1 cm nie swędzi nie boli teraz smaruje propolis + witamina c i b i trochę pomaga…
- Mam problem z kolanem. Niby coś z łękotką. Ból straszny. Ruch ograniczony. Łydka czasem tez daje znac o sonie ( miesnie) Nie moge klekac, dlugo chodzic. Cos sir stalo nagle. Urazu nie bylo zadnego. Coagnie sie to juz rok. Ortopeda "twierdzi, ze artroskopia i po sprawie. Nie wiem co mam robic.
- Niecały miesiąc temu zrobiono mi endokorone, od jakiś 3 dni czuje ze ząb lub dziąsło ropieje na wizytę u dentysty nie ma teraz możliwości, co powinienem zrobić jakiś lek? Antybiotyk?
- Mam duże problemy z trądzikiem. Dermatolog przepisał mi kurację retinoidami (tabletki doustne Axotret) . Jakiś czas temu mój ginekolog przepisał mi Duphoston, który mam przyjmować przez dwa miesiące. Czy te leki mają na siebie jakiś wpływ , czy mogę je bez problemu przyjmować jednocześnie ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.