Mam 15 lat i jestem gejem, chciałem odnaleźć odpowiedź na pytanie, czy szukanie chłopaka przez inter

2 odpowiedzi
Mam 15 lat i jestem gejem, chciałem odnaleźć odpowiedź na pytanie, czy szukanie chłopaka przez internet jest właściwe i bezpieczne?
Znaczy sam wiem że w internecie nigdy nie wiadomo na kogo możemy trafić i może być to realna osoba lub osoba która kręci sobię tak zwaną "beke" z innych lub ktoś zakłada fake konto.
Ale z tym pytaniem czy jest właściwe to nie jestem pewien bo w tych czasach trudno aby odnaleźć partnera w tak toksycznym społeczeństwie, co prawda nie wszyscy tacy są lecz zawsze coś mi się obije o uszy, że to jest choroba, edukacja seksualna jest po to aby rozszeżać homoseksualizm itp.
Więc stąd moje pytanie bo trochę się boję zacząć próbować szukać kogoś.
Dla wielu osób LGBTQ+ aplikacje internetowe są skutecznym i dobrym sposobem na poznanie partnera_partnerki. Jesteś młodą osobą, warto więc zastanowić się najpierw, czy jesteś już gotowy na randkowanie. Jeśli tak, zadbaj o swoje bezpieczeństwo - unikaj umawiania się w odludnych miejscach, u kogoś w domu, nie podawaj adresu, numeru telefonu ani nie przesyłaj swoich nagich zdjęć z twarzą, aby jakaś osoba mogła później Ciebie szantażować. W obecnych czasach wiele par poznaje się przez Internet i jest to naturalne, zadbaj o swój komfort i bezpieczeństwo. Powodzenia!

Zdecydowanie odradzam portale randkowych, aplikacje etc. 15 lat to nie czas na poznawanie obcych mężczyzn w ten sposób. Zostaniesz wcześniej , czy później wykorzystany, zakażony kiłą, chlamydią, a być może i HIV. Znam ten świat z drugiej strony, tej medycznej. On nie jest różowy!
Sugeruję wizytę: Konsultacja seksuologiczna - 1 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.