Maja córeczka miała wypadek na lodowisku, łyżwa odcięła jej opuszek palca od strony paznokcia wraz z
1
odpowiedzi
Maja córeczka miała wypadek na lodowisku, łyżwa odcięła jej opuszek palca od strony paznokcia wraz z paznokciem. Byliśmy w szpitalu po 5 minutach ale opuszek został przyszyty dopiero po 1,5 godzinie. Opuszek jest czarny nie przyjął sie córka chodzi na zmiany opatrunku co 5 dni. Niestety za każdym razem trafia na innego lekarza. Na razie opuszek jest cały czas przyszyty od wypadku minęło 12 dni. Co w takim wypadku? Czy powinnam sie udać do chirurga plastycznego. Czy ta martwa cześć sama odpadnie? Córka bardzo sie nacierpiała przy zmianach opatrunku na widok lekarza cała się trzęsie nie chcę czegoś przegapić.
Szanowni Państwo, nie potrafię odpowiedzieć na pytanie jakie mogą być dalsze losy opuszki Waszej córeczki bez obejrzenia rany . Być może uda sie wygoić ranę pod strupem , lub zdjąć strup i dokonać rekonstrukcji opuszki. Jesteśmy w stanie podjąć się dalszego prowadzenia pacjentki , jeśli zrezygnujecie Państwo z dotychczasowego leczenia. Matuszewski
Sugeruję wizytę: Konsultacja - chirurgia ręki i chirurgia plastyczna - 1 wizyta - 220 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Czy homeopatia naprawde leczy? Można homeopatia wyleczyć przewlekłe choroby przez medycyne uznawane za nieuleczlne?
- Szanowny Panie Doktorze, czy udziela Pan także konsultacji osobom dorosłym?
- Jak mam interpretować wynik krzywej cukrowej - na czczo: 88, po 1h: 78, po 2h: 103 [mg/dl]? Rozumiem, że wszystkie mieszczą się w normie ale czy spadek w 1h nie jest niepokojący? Badanie wykonane w 24 tygodniu ciąży.
- Czy istnieje możliwość usunięcia tłuszczaka pod pacha inna metodą niż klasyczna (chirurgiczna)??. Mam na myśli Problem w tym, iż miałem już wycinany tłuszczak i odrósł ponownie. Na chwilę obecną mam 10cm tłuszczaka niesymetrycznego. Jeśli takowa klinika istnieje co zajmuje się usuwaniem niechirurgicznie…
- Mam prawie 5 letniego synka,który stwarza problemy w przedszkolu; wieczne skargi nauczycieli;nie słucha poleceń,rzuca zabawkami,trąca i bije dzieci(nie zawsze) pluje,przeszkadza w prowadzeniu zajęć..dodam,że w domu,na placach zabaw zachowuje się całkiem inaczej,nikomu nie zrobił krzywdy,nikogo…
- Ponad tydzień temu byłem u ortopedy z bólem barku, który był spowodowany podciąganiem na drążku (boli przy rotowaniu ręki, mam wrażenie, że to jakiś problem z mięśniem, bo boli w okolicach barku i trochę niżej), gdzie została stwierdzona powiększona kaletka podbarkowa (jak dobrze zrozumiałem…
- Czy pramolan to dobry i bezpieczny lek ,po jakim czasie stosowania są widoczne efekty?
- Mam zejście mięśni prostych brzucha na jakieś 2,5 cm. Nie wiem dokładnie bo sama to sprawdzałam a nie mam doświadczenia, Cz samymi ćwiczeniami dam radę to naprawić? I jak długo i często będę musiała ćwiczyć żeby mięśnie się zeszły?
- Czy przy pajączkach na nogach można wykonywać peeling ciała?
- Chciałbym się zwrócić z nieco innym tematem niż zwyczajowo tu poruszane. Mianowicie od wielu lat odczuwam z lewej strony klatki piersiowej właściwie ciągły ucisk zwłaszcza w pozycji siedzącej. Początkowo nie zwracałem na to większej uwagi niemniej około półtora roku temu ucisk ten nasilił się…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.