Łuszczenie się skóry głowy

3 odpowiedzi
Witam, od dziecka jestem alergikiem mam 20 lat. Leczę się w poradni alergologicznej, lecz niestety w najbliższym czasie nie ma wolnych terminów. Dodam, ze mam atopowe zapalenie skóry. Od dwóch tygodni próbuję walczyć z problemem łuszczenia się skóry na głowie. Problem jest na tyle poważny, ze po zejściu suchej skóry zaczęły pojawiać się rany na głowie. Pani w aptece poleciła mi "Paraderm plus", poskutkował po pierwszym użyciu. Później się pogorszyło. Nie wiem co mam robić. Jaki lek mogę zastosować?
Witam. Najpewniej opisywane zmiany skóry są w przebiegu atopowego zapalenia więc powinny być leczone wg ustalonych zasad. Jednocześnie nie można wykluczyć całkiem innej przyczyny. W tej sytuacji raczej niezbędna będzie wizyta u dermatologa lub alergologa.

witam
zmiany skórne w przebiegu AZS nie obejmują skory owłosionej głowy, to raczej wygląda na łojotokowe zapalenie skóry, które nie ma nic wspólnego z AZS, poza tym ze może współistnieć..polecam wizyte u dermatologa bardziej niz u alergologa
pozdrawiam, g.osmenda
Witam,
Proszę się nie leczyć przez internet.
Zapraszam na wizytę do dermatologa lub alergologa.
Pozdrawiam.
Piotr Niedziałkowski