LIPOSUKCJA UDA, BRZUCH,

4 odpowiedzi
Interesuje mnie powiększenie piersi (może byc tłuszczem włAsnym lub nie)
liposukcja brzucha, ud wewnetrznych i kolan. Jaka cena poszczególnych i całościowo? czy jESTmozliwość zabiegu w czerwcu lub lipcu? i czy da sie naraz wsyztsko
Dzień dobry,

Przy tak licznych pytaniach zapraszam na osobistą konsultację podczas której będę mógł po zbadaniu Pani odpowiedzieć na wszystkie pytania.

Pozdrawiam
Gabinet Chirurgii Plastycznej
dr Jerzy Chęciński
ul. Kazimierzowska 43
02-572 Warszawa

Witam, wycena zabiegu odbywa się podczas osobistej konsultacji. Na mojej stronie internetowej znajdzie Pani orientacyjny cennik. Aktualnie wizyty umawiane są na drugą połowę czerwca. Następnie, z reguły, czas oczekiwania na zabieg to 6-8 tygodni - czasem jednak zwalniają się wcześniejsze terminy. Zapraszam
Szanowna Pani, serdecznie zapraszam do kontaktu osobistego - platforma Znany Lekarz nie jest najlepszym miejscem do dyskusji o finansach i szczegółach zabiegu. Na stronie naszej kliniki jest orientacyjny cennik zabiegów, natomiast w każdym przypadku wygląda to nieco inaczej. Proszę zadzwonić do kliniki Model Med i umówić spotkanie bądź przesłać email na adres info @ modelmed.pl . Zabieg w drugiej połowie lipca byłby możliwy, w czerwcu - nie. Zakres zabiegu - do przedyskutowania podczas konsultacji, nie praktykujemy jednak wykonywania "wszystkiego na raz". Serdecznie zapraszam - Matuszewski.
witam Pania, wstepnie moge powiedziec, ze jest mozliwe wykonanie tych zabiegow w jednym znieczuleniu. Zeby jednak moc wiazaco odpowiedziec - prosze o wyslanie mailem min. 3 zdjec sylwetki do kliniki: recepcja @ drosuch.pl Na podstawie zdjec bede mogl wypowiedziec sie bardziej szczegolowo. To samo dotyczy ceny zabiegow. Zabieg jest mozliwy w lipcu.
pozdrawiam
Piotr Osuch