liposukcja brzucha

4 odpowiedzi
Witam serdecznie.Planuje zrobic u Pana liposukcje Slim Lipo 3D brzucha.
Mam pytanie :Czy mimo malej inwazyjnosci urzadzenia zdarzaja sie komplikacje i jak jest w terminie pozniejszym po zabiegu czy moga wystapic jakies problemy zdrowotne.Bardzo prosze i dziekuje za odpowiedz.
Każda operacja chirurgiczna niesie za sobą określone ryzyko zarówno wystąpienia ewentualnych powikłań, niedostatecznego efektu leczenia jak i utrudnień w życiu codziennym w okresie pooperacyjnym. Liposukcja również obarczona jest tego rodzaju ryzykiem. Proszę zgłosić się do swojego chirurga plastycznego i szczegółowo omówić ten temat. Przestrzegam przed wykonywaniem tego rodzaju zabiegów u osób nie posiadających specjalizacji z chirurgii plastycznej (lub minimum po 2 latach od rozpoczęcia specjalizacji). Częstość powikłań po liposukcji jest większa w przypadku lekarzy niebędących specjalistami chirurgii plastycznej.

Szanowna Pani
Tak jak każdy zabieg także i liposukcja ma swoje powikłania. Nie są częstę ale mogą się zdarzyć. Zapraszam na konsultację w czasie, której szczegółowo omówimy wszystkie powikłania i prawdopodobieństwo ich wystąpienia. Także w zgodzie na zabieg operacyjny są one wymienione.
Pozdrawiam serdecznie
Dzień dobry,
Każda operacja może wywołać nieuchronne następstwa, a czasem też i powikłania
Warto zgłosić się na konsultację aby te wszystkie sprawy omówć
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, liposukcja jest najczęściej wykonywanym zabiegiem chirurgii plastycznej. Jak każdy zabieg, obarczona jest pewnym ryzykiem, które zależy głównie od stanu ogólnego pacjenta, rozległości zabiegu, jak i od ilości odessanej tkanki tłuszczowej. Zasadniczo wykonuje się ten zabieg w znieczuleniu miejscowym. W naszym Gabinecie wykonujemy zabiegi liposukcji, ze względu na komfort i bezpieczeństwo pacjentka, w znieczuleniu dożylnym przy asyście anestezjologa. Celem ustalenia szczegółów niezbędna jest konsultacja. Wizyty umawiamy telefonicznie - kontakt znajduje się na mojej stronie internetowej. Zapraszam. Pozdrawiam, T.Witwicki