Liphantyl a nadpotliwość

Witam, od czasu przyjmowania leku Liphantyl 267 borykam się z nadpotliwością, co robić w takiej sytuacji?

3 odpowiedzi


Dzień dobry. Lipanthyl może podrażniać wątroby i układ mięśniowy. Tzw. rozgrzana wątroba może być powodem potliwości. Proszę zrobić badania wątroby: ASAT, ALAT, CK. Zapraszam z wynikami badań na wizytę.

Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online

Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.


Zbadać poziom vit D3 i zgłosić się do lekarza. Zapraszam na wizytę. Pozdrawiam


Proponuję zmniejszyć dawkę lub zmienić lek - w zależności od wyników lipidogramu. pozdrawiam

lek. Wojciech Wieczorek

lek. Wojciech Wieczorek

lekarz rodzinny

Wejherowo

Umów wizytę

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.

  • • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.

  • • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.

  • • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.

  • • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

  • • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.