likwidacja brzydkich dziurek po kolczykach w uszach

1 odpowiedzi
Witam.Jestem zainteresowana korektą dziurek w uszach. Jako dziecko miałam przebite uszy, nosiłam kolczyki. Jako nastolatka nosiłam kolczyki takie, które poprzerywały mi uszy (są duże dziury, brzydkie, a przy jednej nawet brzydki, ciemny kolor skóry) i nie mogę nosić żadnych innych kolczyków jak tylko tzw. „”wciskanych„”. Bez kolczyków też nie mogę chodzić, bo dziury szpecą. Mam pytanie: ile może kosztować taki zabieg i czy jest on możliwy do wykonania.
Pozdrawiam
Witam,
Operacja polega na wycięciu starej blizny oraz zeszyciu. Po niej nie należy nosić ciężkich, wiszących kolczyków. BPowstała blizna jest słabo odporna na rozciąganie.

Pzdr