Licowki kompozytowe

6 odpowiedzi
Witam! Mam duzy problem... dzisiaj mialam wykonane licowki kompozytowe na moich zebach (11,21) zeby sa martwe.. natomiastksztalt totalnie mi sie nie podoba.. mam tez inne zeby do lczzreenia lczenichcialabym to wykonac u lekarza kompetentnego.. czy Pani dr mi moze cos pomoc z tymi jedynkami?
Zapraszam, na pewno ocenie i pomogę. Porozmawiamy o Pani/ Pana oczekiwaniach i powiem jakie leczenie jest możliwe. IMEDI

Szanowna Pani,
Zapraszam Panią na wizytę, gdzie wykonamy licówki kompozytowe, oraz zajmiemy się leczeniem pozostałych zębów.
dr.Polakowska
Witam. Zaletą licówek kompozytowych jest to, że można korygować ich kształt jeżeli są to licówki wykonane metodą z ręki. Z reguły na danej wizycie akceptuje się kształt i kolor zęba i pacjent jest zadowolony. Oczywiście postaram się pomóc dlatego zapraszam na wizytę, na której będę mógł coś więcej powiedzieć.
Witam, oczywiście ze moge pomoc. Zapraszam do gabinetu majoDENT ????
Zapraszam na konsultację, jak zapewne zdaje sobie Pani udzielanie porad bez obejrzenia pacjenta jest dość skomplikowane:) Proszę umówić się na wizytę , wtedy dokładnie przeanalizuję Pani problem i poinformuję o możliwościach jego rozwiązania.

Pozdrawiam
Agnieszka Szlendak
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam!
Jeżeli wczoraj ! miała Pani wykonane licówki, to przysługuje Pani gwarancja na rok pod warunkiem istnienia tzw. stref podparcia w odcinkach bocznych uzębienia. W mojej praktyce wykonane licówki ogląda pacjent w lusterku lub przy pomocy kamery wewnątrzustnej. Nie ma takiej możliwości, aby pacjent/pacjentka wyszli niezadowoleni. Często przed projektem planowanych licówek uzgadniam z pacjentem czego oczekuje i czy ja te wymagania mogę spełnić, mając na uwadze stan zębów, na które te licówki są planowane. Jeśli ma Pani zastrzeżenia-należy je niezwłocznie autorowi pracy zgłaszać. Tak to powinno wyglądać.
Proszę nie rozpaczać. Licówki kompozytowe są możliwe do zdjęcia i istnieje możliwość wykonania nowych.
Proszę do mnie zadzwonić i umówić się na wizytę. Wspólnie obejrzymy te licówki a Pani opowie mi, co Panią nie zadowala. Numer telefonu znajdzie Pani na stronie internetowej.
Czekam na kontakt.
Pozdrawiam serdecznie.
Joanna Ziółkowska