Lekarz zalecił mi nasiadówki z letniej wody z kory dębu(po zabiegu usunięcia przetoki przezzwieraczo

3 odpowiedzi
Lekarz zalecił mi nasiadówki z letniej wody z kory dębu(po zabiegu usunięcia przetoki przezzwieraczowej)Czy mam ten roztwór dodać do kąpieli czy w samym tym roztworze moczyć tyłek?Bardzo proszę o odpowiedź gdyż nie wiem co robić. Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Dzień dobry

Wywar z kory dębu odcedza się i wlewa do miski, wanny, bądź innego naczynia, które posłuży do nasiadówki (bardzo ważna jest czystość naczynia). Woda powinna być ciepła, ale nie może parzyć, ani powodować dyskomfortu. Nasiadówkę z kory dębu wykonuje się zanurzając krocze w odwarze na około 10–15 minut. Woda powinna sięgać do poziomu bioder.

Pozdrawiam
Jasiuk

Witam serdecznie,
Nasiadówki z kory dębu wykonuje się wlewając do wanny wody do wysokości bioder.
Pozdrawiam
Witam! Nasiadówki polegają na moczeniu tyłka. należy dopasować miskę - miednicę tak by można w niej usiąść. Stosuje się 2-3 łyżki lub saszetki kory dębu na miskę. Pozdrawiam