Lekarz stwierdził u mnie nerwice i od 4 dni biorę leki Parogen 20mg 1/2 tabletki rano i tritt
1
odpowiedzi
Lekarz stwierdził u mnie nerwice i od 4 dni biorę leki Parogen 20mg 1/2 tabletki rano i trittico cr 75 2/3 tabletki na noc.
Chciałem zapytać czy to normlane ze czuje się gorzej jak przed początkiem zażywania tych leków? Cały czas czuje się zmęczony i pojawił się światłowstręt i problemy ze wzrokiem gdy z jasnych pomieszczeń wchodzę np w ciemne bardzo zle wtedy widzę.
Chciałem zapytać czy to normlane ze czuje się gorzej jak przed początkiem zażywania tych leków? Cały czas czuje się zmęczony i pojawił się światłowstręt i problemy ze wzrokiem gdy z jasnych pomieszczeń wchodzę np w ciemne bardzo zle wtedy widzę.
objawy te występują na początku przyjmowania leku. Proszę uzbroić się w cierpliwość i dalej przyjmować lek, a objawy te ustąpią.
Podobne pytania
- Na lekką depresję, lekkie stany lękowe, brak motywacji do życia, uczucie braku kreatywności, pustki w głowie, słabej pamięci dostałem takie leki jak: Sympramol 50 mg i Medikinet 20/30 mg. Czy takie leki tylko tłumią tylko wyżej wymienione objawy? Czy jednak leczą nasz umysł i branie takich leków…
- W zeszłą środę miałam laparoskopowo usunięty woreczek żółciowy. Wszystko było ok, ale od poniedziałku co drugi dzien mam straszne bóle, kolki w prawym boku, w miejscu gdzie był woreczek. Trzymają parę godzin, ketonal łagodzi trochę ból. Poza ty czuje się dobrze, trzymam dietę. Czym są spowodowane…
- W środę byłam u dentysty ( poszłam na zwykła rutynowa kontrole ) , po konsultacji okazało się jest jakaś „ dziurka „ . Po wizycie dziąsło opuchnięte ( prawa Gorna 6) . Po kilku dniach opuchlizna zeszła . Teraz pytanie - nie mogę nagryz tymi zębami nic , bo automatycznie przeszywa mnie taki dyskomfort…
- Już od wczesnych lat zmagam się z zaburzeniami lękowymi, które najczęściej ujawniają się w nocy. Kiedy nadchodzi wieczór, gasną światła, a wszystko dookoła cichnie, nachodzą mnie obawy przed samą sobą. Zaczynam wmawiać sobie, że życie, które prowadzę to fikcja, że ludzie dookoła mnie nie istnieją…
- Mam planowana za 3 dni operacje usunięcia miesniaka macicy.Natomiast robiłam tsh i wynosi 0.006 ft3 8.07 ft4 2 .21.Mam pytanie czy z takimi wynikami można podać znieczulenie czyli narkoze i przeprowadzić operacje?
- Mam planowana za 3 dni operacje usunięcia miesniaka macicy.Natomiast robiłam tsh i wynosi 0.00y ft3 8.07 ft4 2 21.Mam pytanie czy z takimi wynikami można podać naukowe i przeprowadzić operacje?
- Mój tato ma planowany zabieg wymiany rozrusznika. Ile dni wcześniej powinien odstawić lek Pradaxa?
- Mam zakrzepice żył glebokuch. Można używać depilacji laserem?
- Wynik usg tarczycy: Prawy płat wielkości 47×24×19mm.objętość ok.11,3cm3 z konglomeratem guzków torbielowato- litych wielkości 254 mm,typ unaczynienia 2. Co to oznacza?
- Od 3 miesięcy biorę Amitriptylinum VP w dawcę 70mg, czasami 80mg. Bardzo bym chciała już go przestać brać a się wspomóc ashwagandha. Czy mogę zacząć przyjmować ashwagandhe z Amitriptylinum razem ?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.