lekarz godny zaufania implant zębowy

5 odpowiedzi
Kto mi wszczepi implant zębowy jedynka górna? Komu zaufać? Szukam lekarza z doświadczeniem,moźe być Warszawa. Jaką kwotę mam przygotować?
Zapraszam do naszego gabinetu. Wspolpracujemy ze swietnym implantologiem, specjalista chirurgii stomatologicznej. Zabieg wprowadzenia implantu przebiega dwuetapowo - pierwszy etap przeprowadza chirurg, nastepnie po okresie gojenia sie implantu - do pracy przystepuje protetyk, ktory wykonuje korone protetyczna na implancie. Cena takiego zabiegu zalezy od miejsca implantacji (a co za tym idzie koniecznosci wykonania zabiegow dodatkowych, np. podniesienie dna zatoki szczekowej), uzytych materialow (rodzaj korony protetycznej). Najlepszym rozwiazaniem, jest umowienie sie na konsultacje, na ktorej, po zbadaniu Pacjenta, jestesmy w stanie ustalic pelny kosztorys zabiegu. Zapraszamy:)

chirurg twarzowo-szczękowa Małgorzata Sturska- klinika IMEDI. Cena implantu to 3000pln.
Witam, zabieg wszczepienia implantu można przeprowadzić w naszym gabinecie. Chirurgiem jest dr Marek Rybicki. Lekarz z wieloletnim doświadczeniem, którego mogę polecić z czystym sumieniem. Co do kosztów i ewentualnego planu leczenia - wszystkie informacje uzyska Pan/Pani na konsultacji. Na taką konsultację zabrać trzeba ze sobą pantomogram. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny z Gabinetem. Pozdrawiam.
Witam!
Przyjmuję w Szczecinie. Proszę szukać w Warszawie.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska
Zapraszam serdecznie! Ceny zaczynają się od 2500 zł, ale w celu dokładnego ustalenia konieczna jest diagnostyka i ustalenie potrzeb. Pozdrawiam!
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.