leczenie załupka

3 odpowiedzi
Pisał Pan doktor ,że nie ma cudownej maści na załupek tylko jest to substancja natłuszczająca tzn że w takim przypadku wystarczyło posmarować prącie przy nasadzie np margaryną lub olejem ewent mydłem , ale nie doszłoby wtedy do zakażenia? prącie to dla narząd bardzo delikatny o czym się boleśnie niestety przekonałem w dzieciństwie pediatrzy mnie badali nie miałem stulejki dopiero w wieku 19 lat się pojawił się załupek podczas masturbacji ale moja zerowa wiedza i poglądy jednego emerytowanego pediatry , który twierdził , że jak znajdę sobie kobietę to po seksie wszystko się unormuje doprowadziły że załupek się powtarzał
Powtarzających się zalupek jest wskazanie do plastyki napletka tzn częściowego lub pełnego obrzezania. Zalupek sam z siebie sprzyja zakażeniu poprzez niedokrwienie tkanek. Sposób z preparatem powodujący poślizg w tym przypadku jakiś rodzaj maści jest jednym z możliwości postępowań ułatwiających odprowadzenie napletka. TT

Odradzam ww metody!
Należy leczyć operacyjnie stulejkę.