Leczenie stawu biodrowego

1 odpowiedzi
Witam, mam 30 lat, borykam się bólem prawego stawu biodrowego. Jest następstwem zaniedbania lekarza z lat dziecinstwa, calkowicie wytara glowa kości udowej. W następstwie operacja, skrócenie kości udowej aby było miejsce na odbudowanie głowy (niesty podczas terapi bralem hormon wzrostu i sama glowa kosci udowej odtworzyla sie wieksza i nie pasuje idealnie do panewki teraz), następnie wydłużanie nogi metoda. Ilizarowa. Potrzebuje porady ortopedyczne aby ustalić metodę leczenia bólu. Proszę napisać jakie badania wykonać przed wizytą u Pana i czy zajmuje się Pan stawem biodrowym u doroslych. Dziękuję i proszę o kontakt.
Witam. Zapraszam na wizytę , najlepiej z aktualnym rtg stawów biodrowych w projekcjach AP i Oś strony chorej. W razie potrzeby poszerzymy diagnostykę. Pozdrawiam