Leczenie kanałowe

26 odpowiedzi
Jaki jest orientacyjny koszt leczenia kanałowego? Wiem , że to zależy od różnych czynników ale taki orientacyjny przedział?
Witamy orientacyjny koszt leczenia to przedział od 500 do 1000zl,pozdrawiamy.

Niestety nie mogę zaprezentować swojego cennika, ze względu na regulamin. Statystycznie koszt leczenia jednego kanału korzeniowego waha się od 300 do 500 zł.
Dzień dobry, jak sama Pani zauważyła ceny mogą być różne, ale sądzę ,że średnio jest to koszt 150-200 zł za kanał. Pozdrawiam dr Kręcisz
Witam!
koszt ksztaltuje sie miedzy 250 a 350 zl.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
niezwykle ciężko odpowiedzieć na to pytanie- nawet orientacyjnie. Wiele zależy od tego, jaki ząb wymaga leczenia, jak bardzo jest zniszczony, rodzaju technik oraz materiałów, a także od renomy placówki w której podejmujemy leczenie.
W dużym zaokrągleniu leczenie kanałowe to koszt od kilkuset do kilku tysięcy złotych.
Pozdrawiam
Witam!
Koszt leczenia kanałowego można ocenić dopiero po przedmiotowym i podmiotowym zbadaniu pacjenta.
Niestety nie jestem w stanie określić u Pani/Pana ceny za leczenie. Nie chcę wprowadzić Pacjentów w błąd. Lekarz, który podejmie się leczenia na pewno przedstawi kosztorys do akceptacji.
Pozdrawiam
dr Joanna Ziółkowska
od 150 do kilkuset złotych
Jeśli orientacyjny to 250-800 zl bez odbudowy zeba .
Cena leczenia kanałowego zależy od ilości kanałów, waha się od 200 do 350 zł (w tym znieczulenie i zdjęcia), cena nie obejmuje wypełnienia ubytku, czyli "plomby".
Pozdrawiam.
150-350zł w zależności od ilości kanałów.Wypełnienie 150 w górę. Nie wiem jak duże jest zniszczenie korony. Pzdwm!
Koszt leczenia kanałowego od 300 do 600 zł.
W zależności od leczonego zęba ( siekacz kieł trzonowiec przedtrzonowiec ) ,związanej z nim liczby kanałów do opracowania dezynfekcji i wypełnienia , użytych narzędzi (ręcznych obrotowych ultradźwiękowych ) użytego sprzętu jak lupy zabiegowe czy mikroskop , sekwencji opracowania oraz płukania , rodzaju wypełnienia kanału ceny rozpoczynają się od 100 zł a mogą kończyć na kilku tysiącach ( ponowne leczenie , usuwanie złamanych narzedzi ,zamykanie perforacji z. Zwykle normalne leczenie waha się między 150 a 600 zł . Jednak w wypadku zęba leczonego endodontycznie trzeba dobrze skupić się na jego odbudowie. Często normalne wypełnienie będzie niewystarczające ( ząb może pęknąć i może być konieczne nawet jego usunięcie ) Zastosowanie rozwiązań takich jak inlay onlay korona wkłady dokorzeniowe czy endokorony może być zasadne
Wszystko zależy od miejsca ,metod i materiałów użytych do leczenia kanałowego
Mogę powiedzieć ile u mnie kosztuje leczenie kanałowe ząb jednokanalowy150plus wypełnienie dwukanalowy 200plus wypełnienie trzonowiec 3,4kanaly300 plus wypełnienie. Inne ceny w innych gabinetach w dużych miastach drożej
Zależy od ilości kanałów, stanu zęba. Konieczna konsultacja.
Dzień dobry
Leczenie kanałowe kosztuje
350 do 500 pln
To zależy od ilości kanałów w zębie ??
koszt leczenia kanałowego od ok.400 zł .po leczeniu kanalowym trzeba odbudowac koronę zęba a to jest koszt min 160 zł
Pozdrawiam serdecznie Ewa Kaniewska
300 -500zł
Odpowiedź nie jest oczywista. Pytanie czy mówimy o samym/ych kanałach. Czy także o wypełnieniu. Czy jest konieczna odbudowa protetyczna. Czy leczenie ma być pod mikroskopem. Gdybyśmy nie mówili o uzupełnieniu protetycznym to samo leczenie kanałowe (endodoncja) pod mikroskopem dla zęba trzonowego to do dwustu złotych za kanał plus wypełnienie górna granica to do tysiąca złotych.. w zależności od miejsca i miasta oczywiście. Pozdrawiam, Renata Sznajder
Dr Google odpowie na to pytanie w sekundę ponieważ niemal każdy gabinet ma dziś cennik na stronie. Pozdrawiam.
Dla zębów przednich ok. 400-500zł, dla tylnych może być ponad 1000.
Dzień Dobry.
Orientacyjny koszt leczenia zaczyna się od 500 pln w przypadku prostych przypadków.
Dokładna wycena zależy od wielu czynników.

Pozdrawiam z Katowic.
Wszystko zależy od tego który to ząb, ile ma kanałów i czy jest to leczenie pod mikroskopem. Podanie przedziału cenowego jest raczej trudne.
glownie to zalezy od liczby kanalow. a przedzial wyglada tak: od 250 do nawet 1000zl
Witam :)
W naszej klinice leczymy endodontycznie tylko pod mikroskopem. Wynika to z przekonania, ze jest to najlepsza metoda. W zależności od ilości kanałów koszt wynosi 250-650 zł. Pozdrawiam