leczenie dzieci
1
odpowiedzi
Witam serdecznie. Czy Pan doktor leczy również dzieci w wieku 2 lata ? U mojego dziecka stwierdzono ataksje i chciałabym skonsultować diagnozę z Panem doktorem. Pozdrawiam
Dzień dobry
Niestety nie leczę tak małych dzieci.
Zapraszam do mojej Poradni- NZOZ Sanocka (jest dostępny profil na Znanym Lekarzu)- tam dysponujemy możliwością konsultacji z zakresu neurologii dziecięcej.
Pozdrawiam
Niestety nie leczę tak małych dzieci.
Zapraszam do mojej Poradni- NZOZ Sanocka (jest dostępny profil na Znanym Lekarzu)- tam dysponujemy możliwością konsultacji z zakresu neurologii dziecięcej.
Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam Panie doktorze czy zajmuje się Pan leczeniem chlamydii pneumoniae? Mam potwierdzone badaniami przeciwciała w grupie IGG i IGA tylko problem z diagnostykiem, który by się podjął leczenia.
- Od 4 miesięcy mam wzmożone wypadanie włosów. Włosy zawsze mi wypadały, ale teraz przybrało to zupełnie inny wymiar. Wylatują wraz z cebulkami i czesto końcówki są zaczopowane. Skóra głowy też często mnie swędzi. Podczas tego okresu zażywałam leki : kompleks witamin B (miligamma) tenekan (miłorząb…
- Witam. Od zawsze borykam sie z wysypkami skórnymi. Testy alerginczne na przeciwciała igE i igG wyszły negatywnie.Podejrzewałam nietolerancje histaminy. Zrobiłam więc test na stężenie DAO (diaminooksydaza). Wynik wyniósł 18,3 (norma 3-10). Co to oznacza i do kogo powinnam się z nim zgłosić ?
- Witam, Od pół roku cierpię na ogromną suchość gardła, ból występuje tylko przy przełykaniu, okropny nieżyt, uczucie zawadzania, gardło swędzi od zewnątrz, zatykają się uszy, powiększone uciskające węzły odczynowe, zrobiłem wiele badań laryngologicznych, gastrologicznych, neurologicznych, reumatologicznych…
- Dzień dobry, od dwóch lat borykam się z CRS oka lewego, przesiąk w części centralnej, szukam pomocy dokładnie w tej specjalności , laser raczej odpada bo za blisko plamki żółtej,co robić, żadne terapie nie pomagają,pozdrawiam
- Witam, czy robi Pan biopsję mammotomiczną stereotaksją? Na piersiach usg nic nie wykazuje, natomiast mammografia pokazuje zmianę nieregularną b4 około 1,3mm.
- Witam , od jakiegoś czasu mam problem z widocznymi żyłami. Zaczęło się od widocznych , mocno nabrzmiałych żył na całych rękach , następnie zaczęły wychodzić na lewej nodze i bolą. Czy może to być problem z krążeniem ? Mam 21 lat
- Syn ma 13 lat około 4miesiące temu pojawiła się łuszczyca, czy mogę go zaszczepić na tężec, krztusiec itd
- Witam serdecznie, Wybieram się do Pana na moją pierwszą wizytę. Mam pytanie związane z jej celem. Czy posiada Pan możliwość przeprowadzenia badania na poziom prolaktyny?
- Witam, krótko - czy świerzbica/ grzybica/ inne pasożyty mogą powodować spadek libido (sam testosteron 3,6) jeżeli świąd występuje w pachwinach? (pachy, krok, odbyt). Stwierdzono metodą prób i błędów świerzbicę - lekarze niestety jej nie wykryli, sam zacząłem się leczyć wpierw crotamiton z pomocy…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.