leczenie duzej ilosci ubytkow

7 odpowiedzi
Witam . Jestem w 5miesiacu ciazy i panicznie boje sie dentysty .Czy podczas wizyty jest mozliwe znieczulenie ?? Dodam ze swego czasu chorowalam na bulimie i moje zeby zjadla prochnica . Wiec stan mojego uzebienia jest tragiczny po kilku wizytach u stomatologow i po ich kometarzach poprostu przestalam chodzic do dentysty ze wstydu :( czy jest mozliwosc leczenia u pani na nfz ??
Witam serdecznie,
U nas nie ma się czego Pani obawiać. Stajemy na wysokości zadania i robimy wszystko aby pacjent nie odczuwał bólu i czuł się jak najbardziej komfortowo podczas wykonywanych zabiegów dentystycznych.
Zapraszam na wizytę, zrobimy przegląd i ustalimy plan leczenia.
Pozdrawiam,

Dzień dobry,
Zapraszam, proszę się nie obawiać, zrobię wszystko żeby Pani pomóc i przezwyciężyć strach i wstyd. W ciąży oczywiście można znieczulać zęby. Zapraszam. Jestem lekarzem wyłącznie priv. Nasz cennik dostępny jest na stronie kliniki IMEDI.
Witam, niestety nie mam umowy z nfz. Jeśli ciąża nie jest powikłana można podawać znieczulenia, proszę się nie krępować, zapraszam na wizytę.
Witam, oczywiście ciąża nie jest przeciwskazaniem do leczenia stomatologicznego.Zdrowie jamy ustnej w tym czasie jest bardzo ważne.Znieczulenie jest również możliwe.Zapraszamy do Naszej Kliniki.Nie mamy kontraktu z NFZ.Pozdrawiam :)
Witam. Znieczulenie jest jak najbardziej możliwe. Przyjmuję tylko prywatnie. Mogę zapewnić miłą atmosferę i bezstresowe leczenie. Zapraszam. lek. stom. Andrzej Steczyński.
Dzień dobry oczywiscie można podać znieczulenie ,przyjmuję tylko prywatnie ,pozdrawiam Izabela Grabowska
Witam! Drugi trymestr ciąży jest najdogodniejszym terminem na leczenie zębów i podanie środków znieczulających przeznaczonych dla kobiet w ciąży Po bulimii straty w jamie ustnej są bardzo duże ze względu na kwas żołądkowy, którym Pani wymiotowała razem z zawartością żołądka, Podejrzewam, że stan Pani uzębienia jest faktycznie w złym stanie.
Proszę umówić się do mnie na wizytę. O komentarz mój proszę się nie martwić, gdyż nikogo nie oceniam ani nie strofuję. Nie jest to w mojej naturze. Jesteśmy dorośli, świadomi swoich czynów. Ja mogę tylko nakierować, pomóc, ale nigdy nie krytykuję działań pacjenta ani pracy innych lekarzy.
Co do kontaktu. Numer telefonu znajdzie Pani na stronie internetowej. Po zbadaniu Pani określę jakiego typu leczenie jest możliwe.
Pozdrawiam
Joanna Ziółkowska