laserowe leczenie

3 odpowiedzi
mam obniżoną prawą stronę pochwy bardzo mi to przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu mam pytanie czy Pan usuwa takie dolegliwości laserem jeżeli tak to proszę mi odpisać bardzo mi na tym zależy, chciałabym uniknąć zabiegu operacyjnego
Witam
Szanowna Pani, z pewnością laseroterapia to metoda, która ma zastosowanie w wielu przypadkach. Czy może Pani pomóc będę mógł dopiero odpowiedzieć po badaniu ginekologicznym.
Z wyrazami szacunku
dr Dawid Serafin
Rejestracja wizyt on-line na stronie: www serafinclinic pl

Szanowna Pani, bez badania nie da się odpowiedzieć na Pani pytanie. Z wyrazami szacunku,
Leczenie laserem pochwy daje poprawę na krótki okres czasu ( kilka miesięcy ) i kosztuje 3 - 4 tys. złotych. A tak naprawdę musiał bym to zobaczyć