Kurzajki na stopach wypalanie laserowo..

3 odpowiedzi
Witam od jakoś 2 lat męczą mnie uciążliwe kurzajki. Żadne wartix albo inne nie pomagają u mnie jak zarówno kuzynki. Ja mam na dwóch stopach okropne szpecace kurzajki i jeszcze na palcu kciukowym. Kuzynka ma tylko na jednej stopie. Kurzajki bolą jak się chodzi jak by ktoś wbijał drewno w stope. Szukamy dobrego lekarza na śląsku najlepiej katowice, żeby mógl wypalic kurzajki laserowow:) proszę o szybką odpowiedź
Dzień Dobry,
zapraszam do skorzystania z zabiegu laserowego, jest to aktualnie najbardziej skuteczna metoda usuwania zmian skórnych. Bardzo często leczenie farmakologiczne jest nieskuteczne, w przypadku dużych i licznych zmian najlepszym rozwiązaniem jest laser chirurgiczny CO2. Termin zabiegu można ustalić telefonicznie lub mailowo.
Pozdrawiam

Dzień dobry,

Zapraszam na konsultację i zabieg laserowego usunięcia zmian.

Pozdrawiam,

Marcin Zakrzewski
zapraszam wykonuję takei zabiegi