Kulturystyka

9 odpowiedzi
Czy byłaby pani w stanie podołać 18 latkowi z chęcią budowania masy mięśniowej i rozwoju swojego ciała?
Witam,
współpracuję m.in z młodymi piłkarzami także zapraszam wszystkich sportowców. Od razu zaznaczę, że staram się wdrażać plany żywieniowe oparte na zdrowej żywności a suplementację zalecam tylko w przypadku bardzo intensywnego treningu przez, który ciężko pokryć zapotrzebowanie samą dietą.

Myślę, że jestem w stanie podołać jak fajnie to Pan ujął ale zaznaczam, że pracuję na naturalnych produktach :-) Przepraszam za opóznienie w odp ale niestety nie widziałam wczesniej niniejszego pytania...
Przykro mi bardzo, jest to bardzo konrowersyjny temat, ja osobiście uważam, że osiemnastoletni mężczyzna nie jest wystarczająco stabilny hormonalnie (i wzrostowo, rozwojowo) aby bezpiecznie i skutecznie - ale bez obciążania zdrowia i WIELKIEGO ryzyka komplikacji zajmować się kulturystyką, zatem jestem zmuszona w zgodzie z własną etyką zawodu odmówić.
Nie bardzo rozumiem, co ma pan na myśli, więc nie mogę udzielić odpowiedzi
Pod kątem diety i ewentualnej suplementacji tak, dodatkowo warto skonsultować się z trenerem, który ustali odpowiedni plan treningowy.
Dzień dobry. Jak najbardziej, jednak mile widziana byłaby także współpraca z trenerem personalnym. Pozdrawiam.
Witam,

Cel Pani syna jest mi dobrze znany, odpowiednio dobrany plan żywieniowy i konkretnie postawione zadanie do osiągnięcia mają tu instrumentalne znaczenie. Dodatkowo pełna porcja motywacji przez cały okres trwania współpracy którą oferuję, będzie miał tu decydujące znaczenie.

Zachęcam do skorzystania z indywidualnej porady żywieniowej (w gabinecie stacjonarnym lub online), w ramach której dietetyk przygotuje dietę dostosowaną do stanu zdrowia i trybu życia.

Zapraszamy do kontaktu, istnieje możliwość skorzystania również z porady on-line – bez wychodzenia z domu!

Pozdrawiam serdecznie!
Robert Lipert, Dietetyk
Witam
Budowanie masy mięśniowej jest często powiązane z genetyką. Czy jest już wprowadzony trening ustalony przez trenera? Od tego dużo zależy?
Witam Serdecznie!
Oczywiście, pomagamy osobom w każdym. Młoda 18 letnia osoba zaczynająca swoja przygodą z siłownią wymaga specyficznego i indywidualnie zbilansowanego żywienia. Należy uważać na modne diety "z siłowni" czy "Diety z internetu" ponieważ dokonując złych wyborów można bardzo zaszkodzić (czasami trwale) zdrowiu.
Zapraszam na konsultację!
Tomasz Kolipiński - Dietetyk
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.